najtańsza apteka stacjonarna

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
mosti

najtańsza apteka stacjonarna

Post autor: mosti »

która apteka według was jest aktualnie najbardziej przystępna cenowo? Zauważyliście podwyżki w aptekach w których kupowaliście do tej pory? jestem ciekawa waszych spostrzeżeń
barberka

Re: najtańsza apteka stacjonarna

Post autor: barberka »

Ja kupuję regularnie w dozie, bo akurat tę aptekę mam pod nosem. Ale nie zauważyłam, żeby podnosili ceny. Nawet jak wszedzie wszystko drożeje to u nich się ceny trzymają na stałym niezmiennym poziomie
mosti

Re: najtańsza apteka stacjonarna

Post autor: mosti »

dzięki za polecenie, na pewno rozejrzę się za tą apteką, każda oszczędnośc się przyda a jeśli w DOZ można kupić trochę taniej to nie powinno się z takiej okazji rezygnować
barberka

Re: najtańsza apteka stacjonarna

Post autor: barberka »

Nie ma sprawy, sama kupuję tam regularnie i jeszcze się nie zawiodłam. Zawsze mają dobrą dostępność produktów, spory wybór zamienników i naprawdę spoko ceny
kania

Re: najtańsza apteka stacjonarna

Post autor: kania »

Warto szukać oszczędności gdzie się da w dzisiejszych czasach. Ja również kupuję w dozie, mają najtaniej moje leki w okolicy, rodzicom też poleciłam tam zaglądać.
juka52

Re: najtańsza apteka stacjonarna

Post autor: juka52 »

W moim dozie faktycznie mają fajne ceny, ostatnio do nich zajrzałam i chyba zostanę na dłużej bo moje tabletki są tam tańsze niż do tej pory kupowałam, więc po co mam płacić więcej.
Etrina

Re: najtańsza apteka stacjonarna

Post autor: Etrina »

Powiem Wam, że ceny leków są przerażające, a wiadomo, że są to produkty, które trzeba kupować, no nie ma wyjścia. Dlatego też warto szukać tańszych aptek i faktycznie, od jakiegoś czasu to właśnie DOZ jest najtańszą.
polkamala

Re: najtańsza apteka stacjonarna

Post autor: polkamala »

Mam alergiczny nieżyt nosa domowe sposoby nie dzałają, dlatego może jednak wskażecie mi, z czego jeszcze korzystacie? Dodam, że naprawdę to dla mnie ważne, bo często pracuję głosem i nijak mi to nie odpowiada, że tego nie umiem sobie zniwelować.
ODPOWIEDZ