Nasz nowy dom

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Woś

Nasz nowy dom

Post autor: Woś »

Jak budujesz dom to rób go tak aby był jak najbardziej samowystarczalny. Wiem że to kosztuje ale w dłuższym okresie czasu zwróci się z nawiązką. Na przykład jeśli szukasz przydomowej oczyszczalni to ciekawą ofertę ma ten sklep https://oczyszczalnie24.eu/9-oczyszczalnie-ekologiczne Zapoznaj się i dobierz odpowiedni model z pomocą obsługi.
Violuś

Re: Nasz nowy dom

Post autor: Violuś »

Budowę domu zaczynamy w zasadzie od zakupu działki , później następuje wybór projektu budowlanego.Pytaniem jest kiedy budujecie ogrodzenie działki, w momencie jej kupna (przed rozpoczęciem budowy) , czy po zakończeniu całej inwestycji. Jak się tak człowiek zastanowi to obydwa rozwiązania mają plusy i minusy. Odpowiedzi na wiele pytań znajdziemy na tym blogu - http://idealneogrodzenie.pl/ . Gdybym miała wybierać to wybrałabym opcję z ogrodzeniem po zakończeniu budowy.
Mańka951

Re: Nasz nowy dom

Post autor: Mańka951 »

Budując dom musimy szczególną uwagę zwrócić na dobrze dobrany do naszych potrzeb i działki projekt budowlany.Także projekt dachu nie jest tutaj bez znaczenia - pamiętajmy o tym .Właśnie w sposób kompleksowy dachem zajmują się w Mg Dachy - https://mgdachy.pl/wiezba-dachowa/ - od projektu po jego wykonanie, w związku z czym dach wykonany jest wyjątkowo dokładnie - to ważne.


MG Domy sp. z o. o.
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
tel: +48 500 200 660,
mail: [email protected]
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Nasz nowy dom

Post autor: Daleka »

Na początku na pewno trzeba wybrać odpowiedni projekt nowego domu :) Mi ostatnio wpadł w oko jeden z projektów Pracowni Architektonicznej MG Projekt na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt-2. Wydaje mi się, że całkiem fajnie i wygodnie byłoby w takim domu zamieszkać ;) A Wy co sądzicie na temat tego właśnie projektu? Jak Wam się podoba?
ODPOWIEDZ