Nauka i dzieci

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
nois35
Posty: 340
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:22

Nauka i dzieci

Post autor: nois35 »

Jak wiemy, dziecko potrzebuje odpowiednich elementów, aby jego nauka była efektowna. Dlatego też zachęcam do zajrzenia na stronę internetową https://sklep.nowaera.pl/ gdzie znajdziesz propozycje pomocy naukowych najwyższej klasy :)
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Nauka i dzieci

Post autor: Daleka »

A czy Wasze dzieci uczą się jakiś języków obcych? Jeśli tak, to jakich? Ja widziałam ostatnio na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... dla-dzieci ofertę Centrum Edukacji Profi Lingua, które jak widać organizuje nawet kurs chińskiego dla dzieciaków. Jak sądzicie, czy warto zapisać dziecko na taki kurs? Czy to mu się w życiu może przydać?
Awatar użytkownika
fiorella
Posty: 57
Rejestracja: 29 lip 2019, 10:06

Re: Nauka i dzieci

Post autor: fiorella »

Warto zwrócić uwagę z całą pewnością teraz jakie podręczniki i ćwiczenia najlepsze będą do edukacji naszych dzieci. Z tego co wiem, oferta wydawnictwa Nowa Era jest teraz bardzo dobra. Ich podręczniki są czytelne i zgodne z podstawą programową.
kasiuś

Re: Nauka i dzieci

Post autor: kasiuś »

Moje córka od zawsze miała problemy z matematyką , aby mogła sobie utrwalić ten przedmiot kupiłam do tego dodatkowy podręcznik " Matematyka. Korepetycje. Szkoła podstawowa. Klasa 8 " z tej księgarni tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html .Publikacja została przygotowana w oparciu o nową podstawę programową, dzięki czemu obejmuje wszystkie wymagane w klasie 8 treści i typy zadań, z jakimi uczeń spotka się na lekcjach czy sprawdzianach.
Awatar użytkownika
globtroter
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:03

Re: Nauka i dzieci

Post autor: globtroter »

Oczywiście o rozwój naszych dzieci należy dbać i to praktycznie już od najmłodszych lat. Ja także staram się całkiem sporo czytać o wychowaniu dziecka oraz jak do tego podejść. Bardzo spodobało mi się to co przeczytałem na stronie https://whisbear.com/pl/blog/juz-nie-jedynak/ gdyż faktycznie u nas niedługo już dziecko nie będzie jedynakiem.
Aśka

Re: Nauka i dzieci

Post autor: Aśka »

Jak tam przygotowania do roku szkolnego? :D Ja całe wakacje jestem w rozjazdach, pracuję zdalnie i robimy sobie "wakacje życia", na szczęście wszystkie podręczniki ogarnęłam przez internet. Dzieci uczą się w Poznaniu, więc korzystałam ze stony szkola.ksiegarnialiber.pl, fajnie że mają też używane podręczniki, bo to zawsze jakaś oszczędność. :D Polecam, bo to dużo ułatwia jak można wszystko załatwić przez internet. :D
ODPOWIEDZ