nauka języka

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Grześ44

nauka języka

Post autor: Grześ44 »

Cześć, ktoś z forumowiczów zna się na nauce języka angielskiego? Według mnie warto wybrać się do szkoły językowej aby nauka poszła sprawnie. Np. na stronie https://babyenglishcenter.pl/ znajdziecie szkołę, która uczy języka angielskiego oraz hiszpańskiego. Myśle, że nauczą wasze dzieci języka obcego bez najmniejszego problemu. Co sądzicie o nauce języka angielskiego dzieci?
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: nauka języka

Post autor: Daleka »

Ja planuję w najbliższym czasie zapisać się na jakiś intensywny kurs angielskiego. Stwierdziłam, że najwyższa już pora, aby dokształcić się w tym zakresie. Tym bardziej, że czeka mnie niedługo kilka wyjazdów zagranicznych, więc znajomość języka angielskiego na pewno mi się przyda. A jak to u Was wygląda? Czy znacie ten języka na dobrym poziomie? Uczycie się go?
Awatar użytkownika
kwiatushek06
Posty: 134
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:04

Re: nauka języka

Post autor: kwiatushek06 »

Ostatnio odkryłem ciekawy sposób na naukę języka angielskiego, a właściwie to moja znajoma powiedziała mi o tym kanale: https://youtu.be/6szO2oq445Y?si=AdQV5wF3VWR3xX92. Można tam znaleźć całą masę filmów, dzięki którym w bardzo szybkim tempie można się nauczyć języka angielskiego. Jak dla mnie to bardzo dobra i przede wszystkim darmowa opcja na naukę tego języka.
Gonia77

Re: nauka języka

Post autor: Gonia77 »

Chcesz płynnie mówić po polsku i zrozumieć polską duszę? W Bielsko-Białej, na https://wseh.pl/ znajdziesz bardzo ciekawą i korzystną ofertę na język polski jako obcy bielsko biała , które pomogą Ci osiągnąć ten cel. Zanurz się w języku i kulturze, wybierając ofertę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb, jak i wymagań pod tym względem.
ODPOWIEDZ