Nowoczesny dom z drewna

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 60
Rejestracja: 10 lut 2020, 15:39

Nowoczesny dom z drewna

Post autor: magdap »

Dzień dobry, nowoczesne domy z drewna - co o nich sądzicie? Warto zainwestować w projekt?

alpha industries ma1 d-tec jacket
Awatar użytkownika
borowina
Posty: 4
Rejestracja: 06 maja 2020, 19:19

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: borowina »

Każdy z nas marzy o własnym domku z ogródkiem,nie każdy jednak wie,że w dzisiejszych czasach zamiast marzyć można zgłosić się do firmy https://skandhouse.pl/ która spełni nasze marzenia i postawi dom na miarę naszych oczekiwań.Firma ta,to producent domów drewnianych,szkieletowych,energooszczędnych,stawianych w dość krótkim czasie.Zajmuje się ona stawianiem domów nowoczesnych,precyzyjnie i solidnie wykończonych,przemyślanych i trwałych.

simtec
Awatar użytkownika
pawelgolab
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2020, 21:28

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: pawelgolab »

Domy z drewna mają w sobie to coś. Widziałem ostatnio świetny projekt u moich znajomych, z zadaszonym tarasem, który zrealizowała pergosola.pl. Mają świetne oferty, polecam.
Awatar użytkownika
nois35
Posty: 340
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:22

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: nois35 »

Piękny dom to nie tylko jego fasada, ale przede wszystkim dodatki, które tworzą jego charakter i sprawiają, że zyskuje on zupełnie innych elementów. W takim wypadku polecam skorzystać z https://www.somfy.pl/ czyli nowoczesnych rozwiązań do domów, które bez dwóch zdań sprawią, że Twoja wygoda w zaciszu domowym wzrośnie bardzo mocno.
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: Daleka »

A skoro już mowa tutaj o projektach domów, to czy ktoś z Was zamawiał kiedyś taki projekt w Pracowni Architektonicznej MG Projekt? Ja ostatnio trafiłam w jej ofercie na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/nowosci-mgprojekt na całkiem sporo naprawdę fajnych nowości ;) Sądzę, że warto je sobie poprzeglądać :)
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 269
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:33

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: kasiakowa06 »

nois35 pisze: ↑26 maja 2020, 7:27 Piękny dom to nie tylko jego fasada, ale przede wszystkim dodatki, które tworzą jego charakter i sprawiają, że zyskuje on zupełnie innych elementów. W takim wypadku polecam skorzystać z somfy.pl/ czyli nowoczesnych rozwiązań do domów, które bez dwóch zdań sprawią, że Twoja wygoda w zaciszu domowym wzrośnie bardzo mocno.
Drewno z Konsbudu https://konsbud.com/realizacje/pomorskie stanowi podstawe budowy naszego domku :) jest oczywiście najpiękniejszy na świecie :D

Obrazek
ODPOWIEDZ