Obróbka metali

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
józefowy

Obróbka metali

Post autor: józefowy »

Szukam firmy, która zrealizuje obróbkę metali w dość sporej ilości. Czy korzystaliście już z takich usług i czy możecie kogoś polecić? W Internecie dużo pozytywnych opinii czytałem o https://gieciewalcowanie.pl/. Na samym początku chciałbym pojechać spotkać się z przedstawicielem i sprawdzić jakim zapleczem maszynowym dysponują.
ZenekŻ90

Re: Obróbka metali

Post autor: ZenekŻ90 »

Jeżeli ktoś ktoś z was działa w branży metalowej to polecam portal ten portal https://www.metalopedia.pl/artykul/jak- ... ale-126645. Polecam przeczytać ten artykuł jak przebiega nanoszenie powłok silikonowych na metale.
Krzyś

Re: Obróbka metali

Post autor: Krzyś »

Obróbki metali jest coraz nardzie powszechniejsze coraz więcej firm to robi jeśli się rozejrzysz, Takie firmy muszą mieć maszyny bardzo profesjonalne np. zwijarki do profili https://polwelt.pl/oferta/zwijarki-do-blach-davi . Dzięki takim urządzeniom można przeprowadzać proces zwijania.
Tomek885

Re: Obróbka metali

Post autor: Tomek885 »

Sporo maszyn do obróbki metalu znajdziesz na tej stronie - https://maszyny-stolarskie.com.pl/maszy ... ki-metalu/ maszyny są używane i na pewno znajdziesz coś co Ci podpasuje, cały czas aktualizują asortyment dlatego trzeba analizować to na bieżąco. Mój wujek kupił od nich z 5 maszyn w przeciągu 7 lat, cały czas pracują i trzymają się w niezłym stanie.
yanna

Re: Obróbka metali

Post autor: yanna »

ZenekŻ90 pisze: 01 wrz 2021, 12:49 Jeżeli ktoś ktoś z was działa w branży metalowej to polecam portal ten portal https://www.metalopedia.pl/artykul/jak- ... ale-126645. Polecam przeczytać ten artykuł jak przebiega nanoszenie powłok silikonowych na metale.
Nie jest łatwo wybrać kogoś odpowiedniego, ale Unihut to firma, wykonująca cięcie tlenem w Krakowie https://unihut.pl/ . Na pewno ich rozwiązania pod kątem ogólnego obrabiania blach możecie wykorzystać. W dużej mierze będzie to dla Was koniecznym wyborem, ze względu na to, że po prostu inne placówki mogą nie mieć takich terminów.
erson

Re: Obróbka metali

Post autor: erson »

Wiecie o tym, że dzięki dodatkowej warstwie, metale zyskują doskonałą, wieloletnią ochronę przed wnikaniem wilgoci i korozją wyniszczającą metal? Właśnie z tego powodu, galwanizacja oferowana przez firmę ze sląska https://www.grupa-elbit.pl/ , cieszy się tak dużym zainteresowaniem.
Awatar użytkownika
junda
Posty: 131
Rejestracja: 19 gru 2019, 20:38

Re: Obróbka metali

Post autor: junda »

Polecam wam galwanizację, która tworzy cienką powłokę metalu, która zapewnia wyższą wytrzymałość w stosunku do wyrobów z innych materiałów. Taką usługę oferuje https://www.grupa-elbit.pl/ - sprawdźcie ich ofertę.
ODPOWIEDZ