odchudzanie

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Jaś44

odchudzanie

Post autor: Jaś44 »

Witam, piszę bo może jest na forum ktoś kto zna się na odchudzaniu i potrafi coś doradzić w takim temacie? Szukając informacji na temat odchudzania wpadłem na artykuł https://dietetyk.edu.pl/jak-przyspieszyc-metabolizm/ Z tego artykułu można dowiedzieć się w jaki sposób można przyspieszyć metabolizm. Niestety nie dowiedziałem się niczego więcej ale może ktoś z Was poleci mi jakieś artykuły na temat odchudzania? Stosowaliście kiedykolwiek jakieś diety?
malgorciaa

Re: odchudzanie

Post autor: malgorciaa »

Jestem szczupła więc nie muszę stosować diet na których bym schudła. Nie znam się na dietach, ale mogę powiedzieć, że błędem nie będzie przejście na niskokaloryczne warzywa takie jak ogórek szklarniowy lub biała rzodkiew. Oczywiście nie obejdzie się bez aktywności fizycznej. Bieganie jazda na rowerze czy wielokilometrowe spacery. Zawsze możesz pomaszerować z kijkami.
Tak na przyszłość jakby było potrzebne. Polecam atrakcje od GoldenGift. Jedną z nich jest https://goldengift.pl/wszystkie-prezent ... -osob.html To dawka emocji i pozytywnych przeżyć. Moc atrakcji czeka na chętnych. Szczerze polecam!!
ODPOWIEDZ