odzież reklamowa

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Jaś9999

odzież reklamowa

Post autor: Jaś9999 »

Hej, jakie jest wasze zdanie na temat kupowania tak zwanej odzież reklamowej? Myślicie, że t-shirt, bluza, czapka czy kurtka z firmowym logotypem to coś fajnego czy raczej passe? Natrafiłem na firmę (tutaj: http://oceanpolska.pl/) która całkiem ciekawie to wykonuje i wydaje mi się, że naprawdę da się wykonać modną odzież reklamową tylko trzeba wiedzieć, gdzie się zwrócić. Jakie jest wasze zdanie?
michuś78

Re: odzież reklamowa

Post autor: michuś78 »

Witam,co sądzicie o tym,by zainwestowac w gadzety ze swoim logo firmy? Poszukuje odpowiedniej firmy,ktora wykona dla mnie zlecenie. Co sądzicie o tym https://www.megakoszulki.pl/czapki-z-wl ... em-napisem ? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat,zalezy mi na czasie,
dinaś

Re: odzież reklamowa

Post autor: dinaś »

A tutaj https://www.reflect.pl/druk_na_odziezy.html już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto się tam rozejrzeć. Firma oferuje bowiem wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb. Można tam bowiem zamówić druk na odzieży. myślę, że jest to dobre rozwiązanie, jeśli chcecie się wyróżnić na rynku.
ODPOWIEDZ