odzież reklamowa

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Lucuś55

odzież reklamowa

Post autor: Lucuś55 »

Witam, może jest tutaj osoba, która wie jaka firma wykona Polar z haftem kraków? Nie wiem która firma w tym mieście zajmuje się takimi rzeczami, dlatego też mam nadzieje, że pomożecie mi w tej kwestii. Korzystaliście w ogóle z usług takich firm czy nie mieliście z nimi styczności?
małwa

Re: odzież reklamowa

Post autor: małwa »

No co ja mam wam powiedzieć, skoro odzież reklamowa jest fajnym rodzajem promocji, ale w dużej mierze działa lokalnie. Czasem ludzie sprawdzają to, co macie na koszulkach, ale to rzadkość. Moim zdaniem lepsze wzięcie będzie miała przemyślana REKLAMA Lubin , która stawia przede wszystkim na odpowiedzialne posunięcia.
pojką

Re: odzież reklamowa

Post autor: pojką »

Ja w ogóle wiele rzeczy kupuje przez internet i to chyba zawsze mi najbardziej pasuje. Dlatego polecam https://www.goldkiller.pl/moda-meska/ . Tutaj mąż znalazł dla siebie fajne rzeczy, może wam one też będą pasowały? Ja zdecydowanie lubię robić takie zakupy, nie lubie stać w kolejkach w centrach handlowych..
jaś

Re: odzież reklamowa

Post autor: jaś »

Jedną z najlepszych części blogowania modowego jest możliwość interakcji z innymi blogerami z Twojej niszy. Możesz śledzić blogi modowe w swojej branży i dowiedzieć się, jakie są najnowsze trendy, wciąż odkrywając swoje możliwości. Jeśli w Twojej branży nie ma blogów, możesz po prostu „modować się” w Google, aby znaleźć innych, którzy działają w tej samej branży. Gdy znajdziesz innych, którzy są w tym samym mieście, możesz nawiązać z nimi przyjacielską rozmowę i zacząć rozwijać przyjaźń. Ten rodzaj sieci jest nieoceniony, ponieważ pozwala dowiedzieć się, co robią Twoi ulubieni projektanci, a także dowiedzieć się, jakie są najnowsze trendy w Twojej dziedzinie.
http://images.google.cz/url?q=https://www.manzano.pl/
Awatar użytkownika
judka
Posty: 35
Rejestracja: 30 sie 2020, 22:09

Re: odzież reklamowa

Post autor: judka »

Ja mam działalność prowadzoną w sieci, także dla mnie taka odzież byłaby mało skuteczną formą reklamy. Postawiłam na marketing internetowy, do której o realizację zgłosiłam się od agencji http://mmsummit.pl/ . Dość dużo dyskutowaliśmy i udało nam się dojść do porozumienia i teraz w bardzo fajny sposób promują moje usługi.
wiłko

Re: odzież reklamowa

Post autor: wiłko »

Moim skormnym zdaniem, ubrania firmowe z logo to bardzo dobry pomysł na zareklamowanie swojej firmy poprzez odzież na pracownikach. Jeśli poszukujecie dobrej firmy, która realizuje tego typu usługi, to warto zajrzeć do oferty firmy GQ Brand. Znajdziecie tam mnóstwo odzieży, na której jest możliwość zrobienia reklamy.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 269
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:33

Re: odzież reklamowa

Post autor: kasiakowa06 »

Lucuś55 pisze: ↑17 mar 2021, 12:19 Witam, może jest tutaj osoba, która wie jaka firma wykona oceanpolska.pl Polar z haftem kraków ? Nie wiem która firma w tym mieście zajmuje się takimi rzeczami, dlatego też mam nadzieje, że pomożecie mi w tej kwestii. Korzystaliście w ogóle z usług takich firm czy nie mieliście z nimi styczności?
Ja zawsze sygnuję odzież sportową :) Imię moje i nazwa klubu muszą być ;) Polecam takie usługi w http://efanshop.eu/product-category/ubrania/bluzy/
ODPOWIEDZ