Oferty pracy Toruń

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Lukasz5
Posty: 2
Rejestracja: 28 lip 2019, 18:31

Oferty pracy Toruń

Post autor: Lukasz5 »

Witam serdecznie
Proszę bardzo o podanie jakieś strony z ofertami pracy, Toruń.
Awatar użytkownika
Halinkapol
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2019, 22:07

Re: Oferty pracy Toruń

Post autor: Halinkapol »

Witaj!
Nie używasz wyszukiwarki?
Wpisz w wyszukiwarce Praca Toruń i znajdziesz kilkanaście stron z ofertami prac. Na przykład oto jedna z stron, którą znalazłam https://pl.jobsora.com/praca-toru%C5%84 ... -pomorskie.
Powodzenia!
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Oferty pracy Toruń

Post autor: Daleka »

Zgadzam się z poprzedniczką, w znalezieniu pracy może Ci bardzo pomóc jakaś wyszukiwarka, na przykład https://pl.europa.jobs/. Wystarczy, że wpiszesz "Toruń" i inne parametry, które najbardziej Cię interesują, a system wyszuka dla Ciebie najlepszych ofert ;) Szybko i wygodnie :)

teresińska nieruchomości bydgoszcz
Awatar użytkownika
Marikanna
Posty: 12
Rejestracja: 09 wrz 2019, 17:26

Re: Oferty pracy Toruń

Post autor: Marikanna »

To wspaniałe, że ludzie mają teraz możliwość znalezienia pracy bez żadnych problemów. Internet w tym przypadku jest bardzo pomocny. Ludzie mogą pracować zdalnie i znajdować pracę w innych miastach. Każdy szuka tego, co jest dla niego najlepsze
Awatar użytkownika
agneshka
Posty: 6
Rejestracja: 15 wrz 2019, 12:13

Re: Oferty pracy Toruń

Post autor: agneshka »

Tak, Internet bardzo pomaga teraz. Szukałem także wolności przez Internet. To prawda, musiałem zmienić swoje życie. Przeprowadziłem się do Hiszpanii w Alicante do pracy. Trudno było zdecydować. Ale znowu Internet pomógł. Przeszedłem wywiad online, uzgodniłem umowę. Przez Internet znalazłem mieszkanie do wynajęcia i wynajmu samochodów alicante lotnisko . Teraz jestem starszym kierownikiem hotelu z dobrą pensją.

ulewy w małopolsce
Awatar użytkownika
celinaa
Posty: 195
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:58

Re: Oferty pracy Toruń

Post autor: celinaa »

Sporo różnych ciekawych ofert pracy na produkcji w Toruniu, ale nie tylko można znaleźć tutaj https://fachpraca.pl/oferty-pracy/praca-na-produkcji/ . Myślę, że warto przede wszystkim szukać takiego zatrudnienia, gdzie będziemy sporo zarabiać. Poza tym praca powinna przynosić nam satysfakcję.
AgnieszkaJ

Re: Oferty pracy Toruń

Post autor: AgnieszkaJ »

Niestety ja już takiej pracy nie chcę mieć i przede wszystkim nastawiam się na to aby zacząć pracować jako freelancer. Jestem również zdania, że ciekawym rozwiązaniem jest posiadanie wiedzy gdzie można szukać odpowiednich zleceń. Myślę, że bardzo ciekawie o tym napisano w https://odfreelancera.pl/gdzie-szukac-z ... elancerow/ i zachęcam każdego zainteresowanego do zapoznania się z tym tekstem.
ODPOWIEDZ