opakowania na chleb

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Kacperuś89

opakowania na chleb

Post autor: Kacperuś89 »

Witam, skąd warto kupować opakowania na chleb? Szukałem w internecie i trafiłem na https://www.efekt.eu/oferta/piekarnictwo Niestety nie wiem jak jest z jakością tych produktów. Może ktoś z Was doradzi mi coś w tej kwestii czy raczej nie orientujecie się w tej kwestii?
Pikuś

Re: opakowania na chleb

Post autor: Pikuś »

A to mają być opakowania transportowe? U nas sprawdza się od lat ta hurtownia https://przeprowadzkisklep.pl/ zamawiamy od nich kartony jak i folię bąbelkową pod konkretny wymiar by łatwiej było naszym ludziom pakować produkt do wysyłki. W przypadku produktów piekarniczych można ją zamienić na papier pakowy
jania8

Re: opakowania na chleb

Post autor: jania8 »

Myślę, że oferta dostępna na tej stronie https://stark.pl/ jest warta uwagi. Znajdziecie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o różnego rodzaju opakowania do produktów spożywczych. Przede wszystkim należy stawiać na jakość, aby opakowanie było solidne i funkcjonalne, bo to jest ważne w tych czasach.
ODPOWIEDZ