Oprogramowanie-jakie?

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Fran
Posty: 23
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:26

Oprogramowanie-jakie?

Post autor: Fran »

Hej poszukuję jakiego skutecznego oprogramowania antywirusowego. Nie potrafię podjąć decyzji, które będzie najlepsze. Macie może coś sprawdzonego, godnego polecenia?
Awatar użytkownika
kora
Posty: 109
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:18

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: kora »

Ja mogę polecić Ci to, z którego sama korzystam. Zdecydowałam się na https://gdata.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Na stronie przeczytałam, że są oni najstarszym producentem oprogramowania antywirusowego. Byli też wielokrotnie nagradzani za swoją ochronę. Możesz zajrzeć sonie na stronę i poczytać.
Awatar użytkownika
globtroter
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:03

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: globtroter »

Bardzo dużo w tej kwestii zależy od tego jakiego oprogramowania oczekujemy. Ja jestem bardzo zadowolony z rozwiązań informatycznych dostarczanych od https://www.connecto.pl/ i działają one znakomicie. Właśnie dlatego jestem przekonany, że warto jest postawić na sprawdzone rozwiązania IT.
Awatar użytkownika
zander15
Posty: 6
Rejestracja: 17 sie 2020, 11:35

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: zander15 »

Oprogramowanie usprawnia procesy w biznesie. Jest warte zakupu.
Awatar użytkownika
celinaa
Posty: 195
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:58

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: celinaa »

A tutaj https://bitdefender.pl/vpn-nowa-funkcja ... lej-firmy/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem wiele ciekawych praktycznych informacji na temat Bitdefendera. Warto się tam rozejrzeć. Ochrona danych jest bowiem bardzo ważnym elementem w każdej firmie. Dzięki temu nic nas nie zaskoczy i nie musimy się spodziewać przykrych niespodzianek.
Awatar użytkownika
PaniPa
Posty: 24
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:38

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: PaniPa »

Najlepsze jest to, że można dostać coś spersonalizowanego, zindywidualizowanego do konkretnych potrzeb. Zobaczcie sobie tu może firmę https://www.7l.pl i ich usługi IT. Zajmują się tu konsultacjami, outsourcingiem IT dla biznesu
Leonardzik141

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: Leonardzik141 »

Akurat antywirusów jest dużo darmowych w internecie.

dolmar lorento
Awatar użytkownika
Majeczq
Posty: 79
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:24

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: Majeczq »

Każda firma ma jakieś swoje wymagania, warto coś tak bardziej indywidualnie dobrać. A i tu może przydadzą się wam rozwiązanie proponowane przez http://serwerpoczty.pl ich system, serwer pocztowy to bardzo sprawna komunikacja w firmie.
Michał

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: Michał »

Korzystam z tych rozwiązań https://edokumenty.eu/ i jestem bardzo zadowolona. Myślę, że ta firma ma ciekawą ofertę dotyczącą oprogramowania.
Ehrentraś2931

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: Ehrentraś2931 »

Słyszałem wiele bardzo pozytywnych opinii o rozwiązaniu https://www.vebo.pl/malwarebytes-endpoint-security . Myślicie, że to jest rzeczywiście absolutnie kompleksowe rozwiązanie w kwestiach dotyczących bezpieczeństwa (w zakresie malware)? Macie jakieś doświadczenie z programami tego typu?
Śnieżka

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: Śnieżka »

Jeśli o oprogramowanie chodzi to koniecznie w każdej firmie trzeba przemyśleć to antywirusowe. Ma ono za zadanie chronić w skuteczny sposób nasze dane. Nikt nie chce, aby ważne dla nas informacje dostały się w niepowołane ręce a ataków w sieci jest niestety coraz więcej. Mnie trochę czasu zajęło znalezienie czegoś odpowiedniego. Tutaj https://bitdefender.pl/gravityzone-ultra-security-edr/
znalazłam firmę, na której antywirusa się zdecydowałam. To była bardzo dobra decyzja.
Awatar użytkownika
ewelka9090
Posty: 157
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:15

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: ewelka9090 »

Ja również sporo ostatnio słyszałam o zaletach przechowywania danych w chmurze. Coraz bardziej popularny staje się backup do chmury, zarówno wśród dużych, jak i wśród małych firm. Jeśli więc jesteście właścicielami przedsiębiorstwa, polecam zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Sprawdź https://rst.software/pl/oferta/uslugi-w-chmurze/
Awatar użytkownika
globtroter
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:03

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: globtroter »

Ciężko jest jednoznacznie doradzić, gdyż na samym początku należałoby się skupić nad tym czym nasza firma dokładnie się zajmuje. Osobiście polecam przeczytanie artykułu https://www.connecto.pl/comarch-hrm-daw ... pracownik/ gdzie bardzo fajnie opisano jeden z najlepszych systemów informatycznych wykorzystywane w wielu firmach.
Maruś

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: Maruś »

Ja jestem przekonany, że na dzień dzisiejszy w wielu firmach na pewno sprawdzi się robotyzacja procesów biznesowych. Zresztą jak miałem okazję niedawno przeczytać na stronie http://www.biznessolution.pl/jak-roboty ... orzystaja/ to tam dokładnie opisano jak ona wpływa na rozwój naszego przedsiębiorstwa.

m-klick
kołdra

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: kołdra »

Obecnie różnego rodzaju oprogramowań nie brakuje. Wiele z nich śmiało może usprawnić pracę w różnych branżach. Nowoczesne technologie to rozwiązanie, które doskonale się sprawdza. Jeśli wirtualna restauracja potrzebuje wsparcie to warto poczytać sobie na temat vicebota. Pozwala on na optymalizację kosztów jak i czasu pracy załogi danego lokalu. To naprawdę ważne kwestie.
Heniuś90

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: Heniuś90 »

Wybór oprogramowania nie jest łatwą sprawą, ponieważ na rynku jest bardzo dużo firm oferujacych dedykowane oprogramowanie. Moim zdaniem warto zgłosić się do firmy https://sisoft.pl/ która zajmuje się testami oprogramowania oraz audytami i usługami doradczymi. Wybór oprogramowania w organizacji to skomplikowane zagadnienie dlatego warto zasięgnąć pomocy u specjalistów.
Boży

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: Boży »

Tak naprawdę jeszcze dość ważną sprawa jest to, aby wiedzieć jakiego oprogramowania używać w naszej firmie. Ja jestem zdania, że na pewno w wielu przedsiębiorstwach przydadzą się systemy jak https://www.connecto.pl/narzedziownia/ które w znaczący sposób są w stanie ułatwić nam codzienną pracę.
Awatar użytkownika
nois35
Posty: 340
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:22

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: nois35 »

Warto jest dowiedzieć się więcej na temat przechowywania plików na swoim komputerze . Jeśli jesteście zainteresowani tym tematem, warto jest polecić Wam dobry artykuł na ten temat https://www.mistrzu.com/brakuje-ci-miej ... ia-plikow/ z którego jakie są sposoby przechowywania plików i jak robić to najlepiej. Warto przeczytać i posiadać taką wiedzę!
loca89

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: loca89 »

Warto się przyjrzeć systemowi Atom ERP https://atomerp.pl/#poznaj-atom-erp . Jest to oprogramowanie wręcz idealne dla firm, które chcą usprawnić jej funkcjonowanie. Dzięki niemu będziecie mogli efektywniej zarządzać pracą pracowników, czy też będziecie mogli nałożyć większą kontrolę nad finansami czy innymi aspektami.
jossie99

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: jossie99 »

Nie powiem, bo dosyć to szeroki temat. Ale jak chcecie usprawnić swoją firmę, to możecie chociażby zwrócić uwagę na usługi chmurowe microsoft 365. A tutaj https://www.supremo.pl/microsoft-case-s ... rosoft-365 możecie trochę na jego temat więcej się dowiedzieć.
Awatar użytkownika
kwiatushek06
Posty: 130
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:04

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: kwiatushek06 »

Poszukuję narzędzia umożliwiającego mi precyzyjne szacowanie kosztów robót budowlanych, a oferta tej firmy zdecydowanie przypadła mi do gustu https://kosztorysuj.pl/wspracie/kosztorys-budowlany/ . Jeśli poszukujecie wysokiej jakości oprogramowania, zdecydowanie polecam przyjrzeć się ich propozycji.
czesiaa

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: czesiaa »

A ja myślę o takich opcjach, jak wdrożenia microsoft dla firm - ponieważ rozwiązania chmurowe dzisiaj wydają się być niezawodne. A ja póki co w tym kierunku mam luki w firmie, nie mam jako takiego programu, który usprawniłby mój biznes.
Awatar użytkownika
junda
Posty: 155
Rejestracja: 19 gru 2019, 20:38

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: junda »

Nie wiem jak wy ale ja jestem jak najbardziej za korzystaniem z innowacyjnych rozwiązań i wprowadzaniem do firmy oprogramowania, które może realnie wesprzeć jej rozwój. Ostatnio trafiłam na ofertę zorius Zastanawiam sie nad wprowadzeniem go do naszej firmy.
Piter

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: Piter »

Przy wyborze oprogramowania dla biznesu, bardzo ważną rolę odgrywają platformy B2B, które usprawniają współpracę między przedsiębiorstwami. Takie rozwiązania pozwalają na efektywną wymianę danych, automatyzację procesów zakupowych, a także lepsze zarządzanie relacjami z klientami biznesowymi. Dzięki zastosowaniu platform B2B https://asiston.pl/asiston-b2b/, firmy mogą znacznie zwiększyć swoją efektywność operacyjną, co przekłada się na szybszy rozwój i zdobywanie przewagi konkurencyjnej na rynku.
ODPOWIEDZ