Oprogramowanie-jakie?

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Fran
Posty: 23
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:26

Oprogramowanie-jakie?

Post autor: Fran »

Hej poszukuję jakiego skutecznego oprogramowania antywirusowego. Nie potrafię podjąć decyzji, które będzie najlepsze. Macie może coś sprawdzonego, godnego polecenia?
Awatar użytkownika
kora
Posty: 109
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:18

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: kora »

Ja mogę polecić Ci to, z którego sama korzystam. Zdecydowałam się na https://gdata.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Na stronie przeczytałam, że są oni najstarszym producentem oprogramowania antywirusowego. Byli też wielokrotnie nagradzani za swoją ochronę. Możesz zajrzeć sonie na stronę i poczytać.
Awatar użytkownika
globtroter
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:03

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: globtroter »

Bardzo dużo w tej kwestii zależy od tego jakiego oprogramowania oczekujemy. Ja jestem bardzo zadowolony z rozwiązań informatycznych dostarczanych od https://www.connecto.pl/ i działają one znakomicie. Właśnie dlatego jestem przekonany, że warto jest postawić na sprawdzone rozwiązania IT.
Awatar użytkownika
zander15
Posty: 6
Rejestracja: 17 sie 2020, 11:35

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: zander15 »

Oprogramowanie usprawnia procesy w biznesie. Jest warte zakupu.
Awatar użytkownika
celinaa
Posty: 195
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:58

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: celinaa »

A tutaj https://bitdefender.pl/vpn-nowa-funkcja ... lej-firmy/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem wiele ciekawych praktycznych informacji na temat Bitdefendera. Warto się tam rozejrzeć. Ochrona danych jest bowiem bardzo ważnym elementem w każdej firmie. Dzięki temu nic nas nie zaskoczy i nie musimy się spodziewać przykrych niespodzianek.
Awatar użytkownika
PaniPa
Posty: 24
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:38

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: PaniPa »

Najlepsze jest to, że można dostać coś spersonalizowanego, zindywidualizowanego do konkretnych potrzeb. Zobaczcie sobie tu może firmę https://www.7l.pl i ich usługi IT. Zajmują się tu konsultacjami, outsourcingiem IT dla biznesu
Leonardzik141

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: Leonardzik141 »

Akurat antywirusów jest dużo darmowych w internecie.
Awatar użytkownika
Majeczq
Posty: 80
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:24

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: Majeczq »

Każda firma ma jakieś swoje wymagania, warto coś tak bardziej indywidualnie dobrać. A i tu może przydadzą się wam rozwiązanie proponowane przez http://serwerpoczty.pl ich system, serwer pocztowy to bardzo sprawna komunikacja w firmie.
Michał

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: Michał »

Korzystam z tych rozwiązań https://edokumenty.eu/ i jestem bardzo zadowolona. Myślę, że ta firma ma ciekawą ofertę dotyczącą oprogramowania.
Ehrentraś2931

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: Ehrentraś2931 »

Słyszałem wiele bardzo pozytywnych opinii o rozwiązaniu https://www.vebo.pl/malwarebytes-endpoint-security . Myślicie, że to jest rzeczywiście absolutnie kompleksowe rozwiązanie w kwestiach dotyczących bezpieczeństwa (w zakresie malware)? Macie jakieś doświadczenie z programami tego typu?
Śnieżka

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: Śnieżka »

Jeśli o oprogramowanie chodzi to koniecznie w każdej firmie trzeba przemyśleć to antywirusowe. Ma ono za zadanie chronić w skuteczny sposób nasze dane. Nikt nie chce, aby ważne dla nas informacje dostały się w niepowołane ręce a ataków w sieci jest niestety coraz więcej. Mnie trochę czasu zajęło znalezienie czegoś odpowiedniego. Tutaj https://bitdefender.pl/gravityzone-ultra-security-edr/
znalazłam firmę, na której antywirusa się zdecydowałam. To była bardzo dobra decyzja.
Awatar użytkownika
ewelka9090
Posty: 157
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:15

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: ewelka9090 »

Ja również sporo ostatnio słyszałam o zaletach przechowywania danych w chmurze. Coraz bardziej popularny staje się backup do chmury, zarówno wśród dużych, jak i wśród małych firm. Jeśli więc jesteście właścicielami przedsiębiorstwa, polecam zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Sprawdź https://rst.software/pl/oferta/uslugi-w-chmurze/
Awatar użytkownika
globtroter
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:03

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: globtroter »

Ciężko jest jednoznacznie doradzić, gdyż na samym początku należałoby się skupić nad tym czym nasza firma dokładnie się zajmuje. Osobiście polecam przeczytanie artykułu https://www.connecto.pl/comarch-hrm-daw ... pracownik/ gdzie bardzo fajnie opisano jeden z najlepszych systemów informatycznych wykorzystywane w wielu firmach.
Maruś

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: Maruś »

Ja jestem przekonany, że na dzień dzisiejszy w wielu firmach na pewno sprawdzi się robotyzacja procesów biznesowych. Zresztą jak miałem okazję niedawno przeczytać na stronie http://www.biznessolution.pl/jak-roboty ... orzystaja/ to tam dokładnie opisano jak ona wpływa na rozwój naszego przedsiębiorstwa.
kołdra

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: kołdra »

Obecnie różnego rodzaju oprogramowań nie brakuje. Wiele z nich śmiało może usprawnić pracę w różnych branżach. Nowoczesne technologie to rozwiązanie, które doskonale się sprawdza. Jeśli wirtualna restauracja potrzebuje wsparcie to warto poczytać sobie na temat vicebota. Pozwala on na optymalizację kosztów jak i czasu pracy załogi danego lokalu. To naprawdę ważne kwestie.
Heniuś90

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: Heniuś90 »

Wybór oprogramowania nie jest łatwą sprawą, ponieważ na rynku jest bardzo dużo firm oferujacych dedykowane oprogramowanie. Moim zdaniem warto zgłosić się do firmy https://sisoft.pl/ która zajmuje się testami oprogramowania oraz audytami i usługami doradczymi. Wybór oprogramowania w organizacji to skomplikowane zagadnienie dlatego warto zasięgnąć pomocy u specjalistów.
Boży

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: Boży »

Tak naprawdę jeszcze dość ważną sprawa jest to, aby wiedzieć jakiego oprogramowania używać w naszej firmie. Ja jestem zdania, że na pewno w wielu przedsiębiorstwach przydadzą się systemy jak https://www.connecto.pl/narzedziownia/ które w znaczący sposób są w stanie ułatwić nam codzienną pracę.
Awatar użytkownika
nois35
Posty: 328
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:22

Re: Oprogramowanie-jakie?

Post autor: nois35 »

Warto jest dowiedzieć się więcej na temat przechowywania plików na swoim komputerze . Jeśli jesteście zainteresowani tym tematem, warto jest polecić Wam dobry artykuł na ten temat https://www.mistrzu.com/brakuje-ci-miej ... ia-plikow/ z którego jakie są sposoby przechowywania plików i jak robić to najlepiej. Warto przeczytać i posiadać taką wiedzę!
ODPOWIEDZ