Paczka do Anglii

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
grizz
Posty: 75
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:59

Paczka do Anglii

Post autor: grizz »

Jak najtaniej będzie wysłać paczkę zagranicę? Macie sprawdzonego kuriera którego moglibyście polecić?
Awatar użytkownika
Manson
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2019, 14:03

Re: Paczka do Anglii

Post autor: Manson »

Bardzo fajny i rzeczowy pomysł. Niezwykle przydatną rzecz tu podrzuciłeś.
Cherie, nie mogę znieść twojego widoku, kiedy cierpisz. Nigdy więcej nie ryzykuj. Chcesz walczyć z losem? To chore.
Awatar użytkownika
trovko
Posty: 77
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:45

Re: Paczka do Anglii

Post autor: trovko »

Możesz sobie na tej stronie https://www.szybkikurier.eu/cennik-kuriera-dpd zobaczyć ile kosztuje kurier DPD . Ta firma oferuje przesyłki krajowe, także zagraniczne w dość konkurencyjnych cenach. Z resztą trzeba przyznać, że to jeden z popularniejszych kurierów, od lat działają i ludzie sobie chwalą

systemy operacyjne porównanie
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Paczka do Anglii

Post autor: Daleka »

Taka paczka musi pokonać bardzo długą trasę, więc trzeba ją naprawdę solidnie zapakować. Do pakowania na pewno przyda Wam się taśma pakowa. Myślę, że oferta TasmazNadrukiem.pl powinna Was usatysfakcjonować, ponieważ możecie tam zamówić taką taśmę bardzo wysokiej jakości, trwałą i wytrzymałą, z bardzo mocnym klejem. Ja często wysyłam takie paczki, więc takiej taśmy w moim domu nie może zabraknąć :)

sypialnia zestaw
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 81
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:19

Re: Paczka do Anglii

Post autor: pieknyolek »

Zapraszam do skorzystania z oferty wakacje sardynia 2019
Daruś25

Re: Paczka do Anglii

Post autor: Daruś25 »

Skoro chcesz wysłać paczkę do Anglii to musisz ją porządnie zapakować. Na pewno przyda Ci się do tego taśma klejąca, którą możesz kupić ze sklepów online. Np. na stronie https://zingpack.com.pl/product-pol-229 ... -48mm.html znajdziesz spory wybór takich produktów.
ODPOWIEDZ