Piny – znaczki reklamowe

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Karol
Posty: 25
Rejestracja: 29 sty 2019, 9:44

Piny – znaczki reklamowe

Post autor: Karol »

Szukasz dobrego sposobu na reklamę i identyfikację wizualną firmy? Może zainwestuj w piny? Firma spinfactory.pl produkuje takie metodą odlewu według pomysłu klienta. Jest to nanjlepszy gadżet w promocji.

automaty vendingowe ceny
Uleńkaa

Re: Piny – znaczki reklamowe

Post autor: Uleńkaa »

Cześć. Nie jestem zbyt przekonana do tych pinów. Fajne gadżety reklamowe na zamówienie widziałam w sklepie https://www.topsmycze.com.pl/. Wśród gadżetów prym nadal wiodą smycze. Mój wspólnik ma świetny pomysł na grafikę, którą z pewnością wykorzystamy.
Awatar użytkownika
Marti
Posty: 78
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:39

Re: Piny – znaczki reklamowe

Post autor: Marti »

Można spróbować, nic to nie zaszkodzi:) W kwestii reklamy warto próbować różnych rozwiązań, tak myślę ;) W kwestii gadżetów reklamowych to rozwiązań jest bardzo dużo. U mnie bardzo dobrze sprawdziły się bardzo dobrze Kalendarze Książkowe A5, mam też i kilka innych rodzajów gadżetów reklamowych oczywiście.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 269
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:33

Re: Piny – znaczki reklamowe

Post autor: kasiakowa06 »

Karol pisze: ↑07 sie 2019, 11:44 Szukasz dobrego sposobu na reklamę i identyfikację wizualną firmy? Może zainwestuj w piny? Firma spinfactory.pl produkuje takie metodą odlewu według pomysłu klienta. Jest to nanjlepszy gadżet w promocji.
Fajna reklama :) Takie piny w sieci tez istnieją, są to banery: https://www.banery.guru/animowane/ :geek:
Awatar użytkownika
wacika
Posty: 55
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:02

Re: Piny – znaczki reklamowe

Post autor: wacika »

Ja chyba jednak wolę pozostać przy reklamie internetowej. Jest ona dla mnie skuteczniejsza i przede wszystkim mogę ją zlecić agencji http://marketingszeptanyagencja.pl/ która już dokładnie wie co i jak ogarnąć żeby klienci się pojawiali. Już nie raz mnie też ratowali z różnych opresji i wiem, że pracują tam po prostu specjaliści.
ODPOWIEDZ