pomoc drogowa

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Łukasz92344

pomoc drogowa

Post autor: Łukasz92344 »

Hej, słyszałem, że jest coś takiego jak całodobowa Laweta Wadowice. Szukałem informacji w internecie ale bez skutku. Może ktoś z Was słyszał o tym i da mi namiar na taką firmę?
kaźu

Re: pomoc drogowa

Post autor: kaźu »

Ja szukałem pomocy drogowej w konkretnym mieście. Taką znalazłem na https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-katowice/ . Wiadomo, że samochód najczęściej psuje się nam w najmniej odpowiednim momencie. Zadzwoniłem, podałem swoje położenie i czekałem. Chłopaki pojawili się naprawdę szybko i sprawnie zapakowali samochód i odwieźli do warsztatu, który im wskazałem.
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: pomoc drogowa

Post autor: Daleka »

A czy wiecie, czym kierować się wybierając taką pomoc drogową? Na stronie http://motoryzacyjna.com.pl/na-co-zwrac ... e-4-etapy/ znajdziecie całkiem fajny artykuł na ten temat, polecam sobie w wolnej chwili przeczytać ;) Nigdy nie wiadomo, kiedy ta wiedza może się Wam przydać :)
mąka

Re: pomoc drogowa

Post autor: mąka »

Mnie zdecydowanie bardziej niż pomoc drogowa ostatnio przydał się wulkanizator. Uszkodziłam oponę i jak na moje oko było to naprawdę poważne uszkodzenie, które uniemożliwiało dalszą, bezpieczną podróż. Zaczęłam szukać kogoś w intrenecie i znalazła się nawet bardzo pomocna mi https://wulkanizator.com.pl/ . Zdecydowałam się na konkretny i skorzystałam z usług.
Awatar użytkownika
ksywka
Posty: 53
Rejestracja: 08 sty 2019, 18:13

Re: pomoc drogowa

Post autor: ksywka »

W razie awarii samochodu skontaktuj się z pomocą drogową. Oni powinni wiedzieć, jak załatwić tę całą procedurę. Sądzę, że odpowiednim rozwiązaniem będzie pomoc drogowa, auto holowanie w Poznaniu Maciej Prosiński: http://www.pomocdrogowapoznan.pl/ . Korzystałam z ich usług i byłam bardzo zadowolona.
ODPOWIEDZ