Porada prawna

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
travelka
Posty: 37
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:09

Porada prawna

Post autor: travelka »

Prawo w firmie dla mnie jest trochę zbyt skomplikowane. Myślałam, że z wieloma rzeczami sama sobie poradzę, niestety przerosło mnie to. Jestem w trakcie poszukiwań odpowiedniego radcy prawnego. Znajoma powiedziała że tutaj http://erzecznikpatentowy.pl/ zajmują się wieloma rzeczami i działają na terenie całej polski.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 81
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:19

Re: Porada prawna

Post autor: pieknyolek »

Serdecznie zapraszam na stronę bramy wjazdowe Szczecin
Awatar użytkownika
drew83
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2020, 9:19
Lokalizacja: Poznan

Re: Porada prawna

Post autor: drew83 »

Na jakie rzeczy należy zwrócić uwagę podczas wyboru miejsca, do którego udamy się po pomoc prawną? Rynek jest bardzo duży i nie wiem jak wybrać najlepiej.
___________________________________________________________________________
sprawowanie osobistej opieki nad dzieckiem
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 21
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:36

Re: Porada prawna

Post autor: lila87 »

Wiele osób szuka porad prawnych związanych z prawem pracy. Czytałam fajny na ten temat artykuł na http://businesspl.com/index.php/informa ... rawa-pracy . Warto zaznajomić się z nim i pomyśleć o takich działaniach, jeżeli mamy wątpliwości.
Awatar użytkownika
marinn
Posty: 57
Rejestracja: 21 maja 2019, 14:25

Re: Porada prawna

Post autor: marinn »

Sama z takiej pomocy prawnej korzystałam. Trafiłam na naprawdę świetnego adwokata, Łukasza Węgłowskiego. W Szczecinie ma swoją kancelarię, chociaż zasięg działania to Pomorze i woj. zachodniopomorskie. Kancelaria p. Łukasza specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa. Można liczyć na 100% profesjonalizmu.
Śnieżka

Re: Porada prawna

Post autor: Śnieżka »

Pomoc prawna w firmie jest bardzo istotna. Niestety wielu rzeczy sami nie załatwimy i potrzebujemy do tego pomocy kogoś doświadczonego, takiego jak https://lexsecure.pl/ . W ten sposób unikniemy też wielu problemów i formalności z którymi sami ciężko byśmy sobie poradzili.
ABoczarnówski

Re: Porada prawna

Post autor: ABoczarnówski »

Szczerze mówiąc to ja nie widzę żadnego problemu w uzyskaniu obecnie porady prawnej. Wiele kancelarii prawnych teraz prowadzi porady online :)

___
https://www.enea.pl/pewna-cena
Awatar użytkownika
Malwina
Posty: 106
Rejestracja: 20 maja 2020, 21:43

Re: Porada prawna

Post autor: Malwina »

Ja polecam pomoc prawną Świdnica. Gdy okazało się, że mój mąż ma sprawę karną w sądzie, chcieliśmy znaleźć kogoś sprawdzonego, kto będzie w stanie nam pomóc. Trafiliśmy na panią Dagmarę Gryszkiewicz-Dudzik, która wyjaśniła nam wszystko i pomogła wybrnąć z tej trudnej sytuacji.
Anetą99

Re: Porada prawna

Post autor: Anetą99 »

Od swojego radcy prawnego uzyskałam świetną poradę prawną. Wiem, że pomagał sobie przy pomocy pakietu MS Excel, ponieważ musiał przygotować szereg danych, które były potrzebne do analizy i przedstawienia wniosków. Zapytałam z czego korzystał i polecił mi zajrzeć na kursexcel.pl, tam dowiedział się wszystkiego.
Paweł6

Re: Porada prawna

Post autor: Paweł6 »

Porada prawna musi być sporządzona rzetelnie i w oparciu o odpowiednie dane. Ilość informacji często jest przytłaczająca przez co segregacja oraz usystematyzowanie tych danych byłoby niezwykle pomocne. Znajomość programu MS Excel stanowi świetne narzędzie do uporządkowania tak dużej ilości informacji. Zajrzyj na kursexcel.pl, tam zdobędziesz niezbędną wiedzę.
ODPOWIEDZ