Poradnia psychologiczna

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Oleńka
Posty: 120
Rejestracja: 26 gru 2019, 22:26

Poradnia psychologiczna

Post autor: Oleńka »

Witam, chciałabym zwrócić się do Was z dosyć nietypowym pytaniem, ale może ktoś będzie mi w stanie doradzic. Od jakiegoś czasu jestem w separacji z mężem - nie chce już wchodzić w szczegóły, ale powiem tyle,że jest mi bardzo ciężko, a wychowuję córkę i nie chcę dawać po sobie znać że coś jest nie tak. Nie chce jej martwić, więc może taka terapia w poradni Salomon w Łodzi https://poradniasalomon.com.pl/ będzie dobrym rozwiązaniem? Tak myślę ,że warto spróbować jednak nigdy nie uczestniczyłam w czymś takim. Co myslicie?
Awatar użytkownika
Fiona
Posty: 67
Rejestracja: 27 paź 2019, 19:51

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: Fiona »

Oczywiście od Ciebie zależy, gdzie będziecie chcieli podjąć terapię, jednak ze swojej strony mogę podpowiedzieć, że Ośrodek terapii Forest prowadzi specjalne terapie dla par. To jest wyjątkowe miejsce choćby z tego względu, ze osoby tam będące czują się wyjątkowo rozumiane. Specjaliści prowadzą specjalny program, który umożliwia pokonywanie barier i innych trudności małżeńskich.
Awatar użytkownika
mirabela
Posty: 111
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:16

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: mirabela »

Moja przyjaciółka jest w separacji z mężem z powodu jego alkoholizmu, ale mimo wszystko wciąż stara się mu pomóc. Nie wiem skąd ona ma tyle cierpliwości i wiary. Ja chyba już, bym się poddała skoro on nie chce się leczyć. Jednak sama mimo wszystko zaproponowałam, że pomogę jej znaleźć jak najlepszą poradnię. W rezultacie trafiłam na sporo pozytywnych informacji o Ośrodku Wiosenna. Miejmy nadzieję, że znajdziemy jakiś sposób na jej męża, aby poddał się terapii.
Awatar użytkownika
Robercik841
Posty: 6
Rejestracja: 18 lut 2020, 13:33

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: Robercik841 »

Ja tam nigdy nie korzystałem z takich poradni.
Awatar użytkownika
magda7892
Posty: 94
Rejestracja: 15 mar 2019, 10:55

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: magda7892 »

W związku częstym problemem jest brak seksu. Ze strony: https://www.nowiny.pl/164092-brak-seksu ... rtwic.html można dowiedzieć się kiedy zacząć się martwić
ODPOWIEDZ