Praca w Holandii

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 73
Rejestracja: 13 mar 2019, 19:28

Praca w Holandii

Post autor: kasiunia »

Czy wyjeżdżacie do pracy za granicą? - pochwalcie się w tym temacie.Mój mąż w zeszłym roku wyjechał na kilka miesięcy i już jest z powrotem więc mogę wam na ten temat rzucić garść informacji.Otóż przede wszystkim bezpieczeństwo - skorzystał więc z pomocy agencji pracy wyjeżdżając do pracy w Holandii - https://inperson.pl/ .Agencja In Person załatwiła mu wszystkie najważniejsze sprawy " pracę , ubezpieczenie i zakwaterowanie a na miejscu w Holandii była możliwość skorzystania z pomocy koordynatora w razie potrzeby.Więc wyjeżdżając do pracy za granicę nie ma się co bać , ale należy robić to z głową. pzdr
Awatar użytkownika
Verdel
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 16:58

Re: Praca w Holandii

Post autor: Verdel »

Jak najbardziej trafne spostrzeżenia. Dobrze ująłeś ten temat.
Własne nieszczęście boli najwięcej.
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Praca w Holandii

Post autor: Daleka »

Ja też planuję w tym roku wyjazd za granicę do pracy, ale bardziej niż Holandia interesowałaby mnie Austria. Słyszałam, że można tam naprawdę dobrze zarobić. Na stronie https://www.pracujwunii.pl/oferty-pracy ... 0/austria/ widziałam, że mają tam naprawdę całkiem dużo atrakcyjnych ofert pracy. Jak sądzicie, warto wyjechać do tego kraju w celach zarobkowych? Macie z tym jakieś doświadczenia?

granatowe buty komunijne
Awatar użytkownika
feni
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:57

Re: Praca w Holandii

Post autor: feni »

Może jakiś spec się tu odezwie? Ja tam się niezbyt znam.
Baba jak ten kot: kto pogłaszcze, ten panem
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 81
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:19

Re: Praca w Holandii

Post autor: pieknyolek »

Serdecznie polecam agencje pracy tymczasowej Koszalin
Awatar użytkownika
yoola
Posty: 28
Rejestracja: 19 wrz 2019, 10:40

Re: Praca w Holandii

Post autor: yoola »

ja tez pracuje za granicą tyle, że nie w Holadnii a w Niemczech :) Jestem opiekunką osób starszych i wyjeżdzam z agencją Dolce Vita. Super warunki finansowe, umowa, premie za prace w okresie świątecznym. Firma sprawdzona i uczciwa, pensje są zawsze wypłacane na czas.
Awatar użytkownika
kora
Posty: 109
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:18

Re: Praca w Holandii

Post autor: kora »

Wiele osób będących za granicą chce mieć swobodny dostęp do polskiej telewizji. Szczególnie zależy na tym osobom, które wyjechały na znacznie dłużej niż tylko na okres wakacyjny. Ja sama szukałam ostatnio w sieci informacji w tym własnie temacie i tutaj https://topvpn.pl/vod-za-granica/ znalazłam wiele cennych wiadomości i wskazówek, które bardzo mi pomogły. Warto zerknąć sobie na stronę w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
medas
Posty: 131
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:30

Re: Praca w Holandii

Post autor: medas »

Obecnie dużo osób decyduje się również na pracę w Niemczech. Znacznie bliżej a również można zarobić naprawdę niemałe pieniądze. Od jakiegoś czasu wzrasta tam zapotrzebowanie na opiekunki dla osób starszych. Jest to zajęcie mocno cenione. Za czas świąteczny spędzony z podopiecznymi oferowane są dodatkowe pieniądze, o czym dowiedzieć się możesz ze strony http://bravecare.pl/pl/premie/ .
Awatar użytkownika
Fiona
Posty: 67
Rejestracja: 27 paź 2019, 19:51

Re: Praca w Holandii

Post autor: Fiona »

Skoro Twój mąż pracował za granicą, to powinniście wiedzieć, że należy mu się zwrot podatku za cały okres zatrudnienia. Koleżanka niedawno też wróciła z Holandii i wspominała, że musi się zgłosić do biura Podatki Meritum https://www.podatkimeritum.pl/ . Oferują profesjonalne usługi w zakresie podatkowych rozliczeń i bezproblemowo oraz sprawnie odzyskują nadpłacone pieniądze z podatku dochodowego.
Awatar użytkownika
globtroter
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:03

Re: Praca w Holandii

Post autor: globtroter »

Oczywiście w momencie gdy pracujemy czy sprzedajemy coś w danym kraju europejskich to moim zdaniem sama znajomość kwestii podatkowych jest niezwykle ważna. Właśnie dlatego ja również po przeczytaniu wpisu https://przedsiebiorczepodlasie.pl/jaki ... ch-europy/ już dokładnie wiem jakie podatki VAT tak naprawdę obowiązują w innych krajach.

g lexmark
Seśnik

Re: Praca w Holandii

Post autor: Seśnik »

Szczerze to nie widzę siebie w pracy gdzie indziej niż Polska. Tutaj jest mój dom, znajomi, rodzina. Poza tym z tego co się orientuję to rynek zaczyna się podnosić. U nas w Śremie tutaj w imex https://imex-logistics.pl/Praca.html szukają aktualnie zmotywowanych ludzi, otwartych na wyzwania i zaangażowani. Firma ma spory potencjał, działa na rynkach europejskich w tym zwłaszcza w Skandynawii. Pracodawca jakich mało w Polsce
Ambroży

Re: Praca w Holandii

Post autor: Ambroży »

Rynek pracy w Czechach charakteryzuje się rosnącym zapotrzebowaniem na specjalistów z różnych dziedzin, w tym inżynierii, IT, oraz zarządzania. Osoby zainteresowane mogą zapoznać się z różnorodnymi ofertami pracy, które są dostępne na stronie https://www.globelus.pl/oferty-pracy/czechy i pracodawcy cenią sobie przede wszystkim kandydatów z innowacyjnym podejściem i gotowością do pracy w międzynarodowym środowisku.
ODPOWIEDZ