Praca we Francji

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Praca we Francji

Post autor: Daleka »

Witajcie,
czy macie doświadczenia w jakieś pracy za granicą, na przykład we Francji? Widziałam ostatnio oferty takiego zatrudnienia na stronie internetowej https://polandworkforce.com/praca-francja/ i wydały mi się one całkiem atrakcyjne. A Wy co o nich sądzicie?
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 269
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:33

Re: Praca we Francji

Post autor: kasiakowa06 »

Daleka pisze: ↑31 mar 2020, 17:16 Witajcie,
czy macie doświadczenia w jakieś pracy za granicą, na przykład we Francji? Widziałam ostatnio oferty takiego zatrudnienia na stronie internetowej polandworkforce.com/praca-francja i wydały mi się one całkiem atrakcyjne. A Wy co o nich sądzicie?
Spokojnie tak znaleziona praca może być pracą marzeń :) Polecam Ci zajrzeć na oferty od https://apsprofit.pl/agencja-pracy-szczecin/

Obrazek
Franuś

Re: Praca we Francji

Post autor: Franuś »

Oj nie, nie jestem zwolennikiem rzucania wszystkiego i wycieczek na dłużej za praca za granicę...Po co? Szkoda mi rodziny i siebie. Szczególnie że w Polsce juz też jest lepiej. Po pandemii rynek się podniósł. A sa też i firmy jak ta imex logistics https://imex-logistics.pl/Praca.html które nawet mimo pandemii radziły sobie świetnie. U nas nie było masowych zwolnień. Pracy raczej było nadto. Dlatego cały czas szuka się dodatkowych rąk na różne stanowiska
Borat

Re: Praca we Francji

Post autor: Borat »

Jeśli chodzi o samą pracę za granicą to tak naprawdę ja jeszcze nigdy nie miałem okazji wyjeżdżać i jestem wręcz przekonany, że dobrym planem jest na pewno możliwość posiadania własnej działalności gospodarczej. Jakiś czas temu ja rozważałem to, aby u siebie w podmiocie także wprowadzić rejestr czasu pracy moich pracowników. Zresztą miałem okazję o tym przeczytać na stronie https://www.extratimeout.com/pl/biznes/ ... m-rcp.html i jest to fajna sprawa.
Awatar użytkownika
junda
Posty: 165
Rejestracja: 19 gru 2019, 20:38

Re: Praca we Francji

Post autor: junda »

Jak praca za granicą, to tylko i wyłącznie z agencją pracy. Inaczej jest to duże ryzyko.. a tak macie pewne, że będziecie legalnie zatrudnieni. Dlatego zachęcam was do tego, aby jeszcze dzisiaj sprawdzić ofertę MG Solutions
Gawron

Re: Praca we Francji

Post autor: Gawron »

Dla tych, którzy rozważają wyjazd do pracy za granicą, Norwegia może być świetnym wyborem. Kraj ten oferuje atrakcyjne wynagrodzenia i warunki zatrudnienia. Jeśli jesteście zainteresowani, polecam odwiedzić stronę https://www.globelus.pl/oferty-pracy/norwegia gdzie znajdziecie aktualne ogłoszenia z tego regionu. Warto zwrócić uwagę na wymagania stawiane kandydatom.
Tadzik

Re: Praca we Francji

Post autor: Tadzik »

Agencje zatrudnienia mogą również odgrywać kluczową rolę w pomocy pracodawcom w kwestii zgodności z przepisami prawa pracy. Specjaliści z https://leasingteam.pl/ są na bieżąco z najnowszymi regulacjami i mogą doradzać w kwestiach związanych z umowami o pracę, prawami pracowników czy aspektami związanymi z bezpieczeństwem pracy, co jest niezwykle ważne w utrzymaniu wysokich standardów prawnych i unikaniu potencjalnych problemów prawnych.
kwiatushek00

Re: Praca we Francji

Post autor: kwiatushek00 »

Jeśli chodzi o pracę za granicami naszego państwa, to ostatnio szukałem dobrego transportu. Tak się składa, że akurat znajomy też wyjeżdżał i powiedział mi o tej firmie: https://www.belgia.busy.travel/. Można tam znaleźć całą masę jakościowych ofert z wielu miast w Polsce i na świecie.
Awatar użytkownika
junda
Posty: 165
Rejestracja: 19 gru 2019, 20:38

Re: Praca we Francji

Post autor: junda »

Zawsze możesz skorzystać z pomocy agencji pracy tymczasowej. Jestem pewna, że MG Solutions znajdzie dla ciebie odpowiednią pracę. Słyszałam o nich dobre opinie, więc uważam ze nie ma nic do stracenia.
Kotlet

Re: Praca we Francji

Post autor: Kotlet »

Rozwijanie swoich umiejętności poprzez zdobywanie kwalifikacji certyfikowanych jest kluczowym elementem budowania atrakcyjnego CV, co jest szczególnie ważne w sektorach wysoko specjalistycznych, gdzie certyfikaty są często wymogiem w procesie rekrutacyjnym. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak odpowiednio dobrać certyfikaty do swojej ścieżki kariery, zapoznaj się z artykułem tutaj https://istotne.pl/boleslawiec/wiadomos ... rudnienie/ który oferuje cenne wskazówki.
ODPOWIEDZ