Pralnia po ślubie

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Aguś

Pralnia po ślubie

Post autor: Aguś »

Hejka, korzystaliscie może kiedyś z pralni? Zastanawiam się jaką pralnie wybrać w Warszawie, chodzi konkretnie o suknie ślubną. Zależy mi żeby nie zostala zniszczona :/.
Łucja

Re: Pralnia po ślubie

Post autor: Łucja »

Wiesz co jak z Warszawy to zobacz sobie https://www.pralnia-warszawianka.pl/. To bardzo dobra pralnia i w dodatku na telefon. Wystarczy zadzwonić do nich, a oni podjadą pod Twój adres i wezmą suknie do siebie. Wiedzą jak takie rzeczy prać by nie zniszczyć.

śliwki odchudzanie
Kejtonka

Re: Pralnia po ślubie

Post autor: Kejtonka »

Aguś pisze: ↑21 lis 2020, 15:57 Hejka, korzystaliscie może kiedyś z pralni? Zastanawiam się jaką pralnie wybrać w Warszawie, chodzi konkretnie o suknie ślubną. Zależy mi żeby nie zostala zniszczona :/.
Jeżlei chodzi o pralnie w Warszawie, to chyba zależy od tego gdzie Ci będzie bliżej. Jak np mieszkasz na Żeraniu gdzieś czy np w Brzezinach albo na Bródnie, to na pewno godną polecenia jest Pralnia Warszawianka. Zakres usług jest bardzo szeroki, bo z powodzeniem wypierzesz tutaj nie tylko płaszcze czy kurtki puchowe, ale tez np spodnie narciarskie
ODPOWIEDZ