Pranie, prasowanie .....

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Branyś

Pranie, prasowanie .....

Post autor: Branyś »

No właśnie. Jeśli chodzi o pranie i prasowanie to ja za bardzo nie przepadam za tym zajęciem. A że mamy czworo dzieci to tego prania jest mnóstwo. I tak szukając jakieś metody na poradzenie sobie z niektórymi plamami na ubraniach trafiłam na tę pralnię https://www.pralnia-warszawianka.pl/ w której to bez problemu zajmą się każdym rodzaje plam. Także jak dla mnie raz na jakiś czas warto z usług pralni skorzystać.
Awatar użytkownika
globtroter
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:03

Re: Pranie, prasowanie .....

Post autor: globtroter »

Muszę przyznać, że jak najbardziej samo pranie jest jak najbardziej istotną kwestią ale jak najbardziej ważną sprawą jest również ich odpowiednie suszenie. Z całą pewnością ja mogę każdemu polecić doskonałą suszarkę ogrodową https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/susz ... odowe/4909 dzięki której tak naprawdę można suszyć wszystko na zewnątrz.
Wacła64

Re: Pranie, prasowanie .....

Post autor: Wacła64 »

Prasowanie z pomocą żelazka parowego jest zdecydowanie szybsze i łatwiejsze. Obecnie funkcję generowania pary ma większość nowoczesnych żelazek. Warto postawić na systemowe żelazko parowe https://bazarowisko.pl/outlet-agd-do-do ... zka-parowe, które jest lżejsze od tradycyjnych urządzeń tego typu. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się pionowe żelazka parowe, z którymi najczęściej można się spotkać w sklepach odzieżowych
joaśka81

Re: Pranie, prasowanie .....

Post autor: joaśka81 »

A krochmal macie? Jeśli nie, to tutaj https://sklep.clovin.com.pl/krochmal-do-prania można się zaopatrzyć. W tym sklepie znajdziecie również wiele innych ciekawych środków do prania. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, aby znaleźć rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb.
Wróżka

Re: Pranie, prasowanie .....

Post autor: Wróżka »

Prasowanie wymagających ubrań może być łatwiejsze, jeśli używa się odpowiedniej techniki. Najpierw upewnij się, że żelazko jest ustawione na odpowiednią temperaturę dla danego materiału. Pamiętaj, aby zawsze prasować ubrania z wewnątrz, szczególnie te kolorowe lub z nadrukami. Szczegółowe porady znajdziesz tutaj https://glospowiatusredzkiego.pl/pl/651 ... rania.html gdyż dzięki tym wskazówkom prasowanie stanie się prostsze i bardziej efektywne.
ODPOWIEDZ