Prezent na parapetówkę

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 41
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:44

Prezent na parapetówkę

Post autor: deborah »

Wybieram się na parapetówkę do znajomych i chcę im wręczyć coś fajnego do domu. Co uważacie o kominku zapachowym na prezent? Wiecie gdzie dostanę wykonane w staranny sposób?
tyśka

Re: Prezent na parapetówkę

Post autor: tyśka »

Trzeba postawić na coś naprawdę wyjątkowego, czego sami by sobie nie kupili. Na pewno dobrym rozwiązaniem będzie wysokiej klasy trunek. A może postawicie na szkocką whisky? Co o tym sądzicie. Warto wiedzieć jak powstaje, aby opowiedzieć gospodarzom domu o tym. Tutaj https://radomsko24.pl/jak-powstaje-szko ... awdz-26313 jest ciekawy artykuł na ten temat, który może okazać się pomocny.
zośtoo

Re: Prezent na parapetówkę

Post autor: zośtoo »

Może frezarka jd500 będzie dobrym pomysłem ? u mojej siostry sprawdziła się idealnie, do dzisiaj robi paznokcie sobie i chyba wszystkim w rodzinie więc prezent na lata ;D
Wlódzimierz025

Re: Prezent na parapetówkę

Post autor: Wlódzimierz025 »

Moim zdaniem na parapetówkę kupuje się coś małego do domu. Już bez przesady, żeby kupować sobie nie wiadomo jakie prezenty...
Awatar użytkownika
jedynka
Posty: 37
Rejestracja: 29 lip 2020, 9:59

Re: Prezent na parapetówkę

Post autor: jedynka »

Tutaj https://www.gifted.pl/prezenty-na-parapetowke macie całą kategorię prezentów na parapetówkę, także polecam sprawdzić ich ofertę. Całkiem niedawno mój brat przeprowadzał się do nowego, deweloperskiego mieszkania i też wybrałam prezent dla niego właśnie stąd. Jak się okazało - lepiej wybrać nie mogłam :) Czasami małe cieszy najbardziej.
Olekuś43333

Re: Prezent na parapetówkę

Post autor: Olekuś43333 »

Wydaje mi się, że alkohol jest odpowiednim prezentem. Po co kombinować jeśli można kupić alkohol.
___
olej rokitnikowy syberyjski
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 70
Rejestracja: 13 mar 2019, 19:28

Re: Prezent na parapetówkę

Post autor: kasiunia »

Uważam ,że obowiązkowym prezentem na parapetówkę musi być dobre wino. Oczywiście musicie mieć pewną informację ,że gospodarze są smakoszami win. Jeśli jednak nie przepadają za winem a wolą piwo to... ale wracając do wina. W osiedlowym sklepiku na stojakach Faktoria Win kupiłam wino chateau a dokładniej Chateau Brassac .Znamy się na winach i to jest poezja winna.
wódeczka32

Re: Prezent na parapetówkę

Post autor: wódeczka32 »

Ja uwielbiam wódka weselna Kępno sklep ten powstał po to abyś miał dostęp do dobrej jakości trunków na całym świecie. Wytrawni i hobbystyczni smakosze mogą zamawiać do swojego domu takie alkohole z tego sklepu. Poszukaj chwilkę a niespotykana butelka z niespotykanym alkoholem może zagościć w twoim domu. Polecam bardzo
ląd

Re: Prezent na parapetówkę

Post autor: ląd »

Jeśli chodzi o zakupy online, to bez wątpienia jestem zwolennikiem. Ostatnio koleżanka z pracy pokazała mi taką internetową księgarnię: https://www.taniaksiazka.pl/prosze-dzie ... 33865.html, gdzie można kupić książki w niskiej cenie. Co myślisz o tego rodzaju prezentach świątecznych?
ODPOWIEDZ