Projektowanie wnętrz

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Olszań79

Projektowanie wnętrz

Post autor: Olszań79 »

Zaprojektować lub wymyślić samemu wnętrze jest trudno, zwłaszcza gdy brakuje czasu, dlatego wybrałam się do salonu https://www.vox.pl/salon-bielsko-biala- ... domino-489 na spotkanie z architektem i doradcą. Wykonują projekty wnętrz niemalże "od ręki". Wystarczy mieć ze sobą wymiary pomieszczeń :)
Adaś

Re: Projektowanie wnętrz

Post autor: Adaś »

Można się z nimi spotkać online ? Jeżeli tak to może udostępnisz jakieś namiary ?

---
https://remont.biz.pl/rekuperacja/
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 269
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:33

Re: Projektowanie wnętrz

Post autor: kasiakowa06 »

Olszań79 pisze: ↑12 lis 2020, 12:27 Zaprojektować lub wymyślić samemu wnętrze jest trudno, zwłaszcza gdy brakuje czasu, dlatego wybrałam się do salonu vox.pl/salon-bielsko-biala-salon-salon-meblowy-domino-489 na spotkanie z architektem i doradcą. Wykonują projekty wnętrz niemalże "od ręki". Wystarczy mieć ze sobą wymiary pomieszczeń :)
Jeżeli chcesz mieć piękne i oryginalne wnętrza, to koniecznie skontaktuj się z https://archinova.studio/ - polecam bardzo!

Obrazek
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Projektowanie wnętrz

Post autor: Daleka »

A czy warto Waszym zdaniem korzystać z usług firm, które zajmują się profesjonalną aranżacją i projektowaniem wnętrz? Ja ostatnio czytałam sobie na stronie internetowej https://moovininteriors.pl/co-nas-wyroznia/ na temat pracowni architektury wnętrz MOOVIN INTERIORS. Jak widać pracownia ta oferuje indywidualne podejście do każdego klienta, a realizacje wykonuje kompleksowo. Czy ktoś z Was miał z nią może do czynienia?
ODPOWIEDZ