Projekty domów premium

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Śrubka

Projekty domów premium

Post autor: Śrubka »

Od pewnego czasu szukam projektów domów z wyższej półki. Zastanawiamy się z rodziną nad dużą inwestycją, która będzie później służyła do celów komercyjnych. Chcemy wybudować dom, właściwie willę i szukamy pracowni, która realizuje takie projekty http://unique-residence.com/projekty/willa-chic/, ale nie do celów mieszkalnych. Kojarzycie takie biura/architektów?
Awatar użytkownika
jedynka
Posty: 37
Rejestracja: 29 lip 2020, 9:59

Re: Projekty domów premium

Post autor: jedynka »

Trzeba wziąć wszystkie za i przeciw, pomyśleć nad czym nam tak naprawdę zależy, przejrzeć najlepiej projekty małych domów z Projekty z wizją, bo mniej nas w przyszłości będą kosztować. Większość musimy mieć dopracowane już na samym początku drogi.

utwórz konto google android
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Projekty domów premium

Post autor: Daleka »

A może kogoś z Was zainteresowałby projekt willi, na przykład taki, jak na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/willa-parterowa-2? Mi marzy się, aby zamieszkać w takim właśnie domu :) A Wy co o nim sądzicie? Chcielibyście, aby Wasz dom właśnie tak wyglądał?
ewiś

Re: Projekty domów premium

Post autor: ewiś »

A tutaj https://www.domywstylu.pl/projekty-domo ... wym,lista/ sprawdzaliście już ofertę? Mają tam różnego typu projekty domów parterowych z garażem. Wybór jest naprawdę konkretny. Uważam, że przede wszystkim warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i wybrać taki projekt, który zapewni wam komfort.

piperyna swanson opinie
ODPOWIEDZ