Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 72
Rejestracja: 13 mar 2019, 19:28

Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

Post autor: kasiunia »

Przy okazji rozliczeń podatkowych za rok 2018 możemy pomóc dzieciom, które tej pomocy potrzebują.Fundacja na rzecz dzieci - Fundacja Pociecha organizuje dzieciom wolny czas po szkole a czasami wypoczynek wakacyjny.Aktualnie fundacja prowadzi zbiórkę funduszy na remont Świetlicy Środowiskowej "Garaż" w Opolu oraz zbiórkę funduszy na kolonie wakacyjną dla naszych podopiecznych.Na stronie fundacji znaleźć można aplikację, która pozwoli ci w bardzo prosty sposób rozliczyć PIT`a.
Awatar użytkownika
ranias
Posty: 71
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:04

Re: Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

Post autor: ranias »

Obecnie jest wiele fundacji które warto wspierać, wystarczy wyszukać i sprawdzić komu chcecie wpłacic pieniążki. Ja np. wspieram od czasu do czasu fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ która zbiera właśnie pieniążki na chore dzieci, które potrzebują pomocy.
Awatar użytkownika
novikks
Posty: 5
Rejestracja: 29 kwie 2019, 10:53

Re: Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

Post autor: novikks »

Szukaj w wyszukiwarce czegoś na ten temat. Ja sobie radzę właśnie w ten sposób.
Mężczyzna nie umie żyć dla miłości. Ale umie żyć dla człowieka
Awatar użytkownika
mozaika
Posty: 86
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:41

Re: Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

Post autor: mozaika »

Moi rodzice co roku starają się wspierać fundacje pomagającą dzieciom, gdyż uważają że to one najbardziej potrzebują pomocy. W tym roku przekazali swój 1% na Fundacje Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/. Sami możecie wejść na ich stronę i poczytać jak wiele dobrego robią
Awatar użytkownika
Ambrozek61
Posty: 4
Rejestracja: 23 mar 2020, 16:08

Re: Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

Post autor: Ambrozek61 »

A wiecie może jak wypełnić taką deklarację PIT 37 czy raczej decydujecie się tutaj na pomoc księgowej? Ja w tym roku postarałem się wszystko wypełnić samemu, oczywiście z pomocą poradnika z https://www.e-pity.pl/abc_podatki/deklaracje/pit_37/. Trochę trzeba było się z tym natrudzić, ale jakoś dałem radę i chyba wszystko jest dobrze :)
rozliczanią43

Re: Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

Post autor: rozliczanią43 »

program do rozliczenia pit to bardzo profesjonalny program do rozliczenia pitu. Ja zawzse rozliczam siebie i całą rodzinę właśnie w tej aplikacji. Program ten jest całkowicie bezpieczny, wykorzystuje oprogramowanie bankowości elektronicznej. Przestrzegana jest cała procedura RODO, nie musisz się martwić o bepzieczeństwo. Możesz tam rozliczyć pit roczny na przykłąd z umowy o pracę.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 269
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:33

Re: Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

Post autor: kasiakowa06 »

ranias pisze: ↑27 kwie 2019, 9:36 Obecnie jest wiele fundacji które warto wspierać, wystarczy wyszukać i sprawdzić komu chcecie wpłacic pieniążki. Ja np. wspieram od czasu do czasu fundację Szlachetny Gest szlachetnygest.pl/ która zbiera właśnie pieniążki na chore dzieci, które potrzebują pomocy.
Uważam, że godna wpłat i pomocy jest szczecińska fundacja Kamienica1, ktora super pomaga dzieciakom z kamienic.. Polecam pomagać: https://kamienica1.pl/wesprzyj-fundacje/podaruj-1/

Obrazek
Awatar użytkownika
globtroter
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:03

Re: Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

Post autor: globtroter »

Jak najbardziej samo przekazywanie podatku jest bardzo ważne ale jeśli jesteśmy właścicielami spółki to również istotne jest to aby wiedzieć jak wysyłać sprawozdania finansowe do KRS. Właśnie dlatego moim zdaniem warto jest zapoznać się z artykułem http://www.wlasnybiznes.eu/jak-wyslac-s ... k-po-kroku gdzie to wszystko zostało bardzo dokładnie wyjaśnione.
ODPOWIEDZ