przeszczep włosów

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Paweł211

przeszczep włosów

Post autor: Paweł211 »

Cześć, wykonywaliście jakieś zabiegi z medycyny estetycznej? Zastanawiam się czy przeszczep włosów fue na pewno jest bezpieczny. Może ktoś z Was powie mi coś na ten temat?
Michał

Re: przeszczep włosów

Post autor: Michał »

warto rozwazyc takie nowe technologie jak https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/sma ... ep-wlosow/ - maja naprawde wysoka skutecznosc a w dodatku te przeszczepione wlosy nie wypadaja :)
aluśka

Re: przeszczep włosów

Post autor: aluśka »

Moj partner byl na zabiegach w https://przeszczep-wlosow-artas.pl/. Nie uwierzylabym kiedys, jakby mi ktos opowiadal jakie efekty przyniesie ten zabieg. Lata kombinowania z kosmetykami, wcierkami, kompleksow, a tu sie okazalo ze zabiegiem mozna temat zamknac i przywrocic mu pewnosc siebie.
Szymuś22

Re: przeszczep włosów

Post autor: Szymuś22 »

Bardzo dużo osób wykonuje przeszczep włosów, ponieważ bardzo często zdarza się tak, że włosy są osłabione i wypadają. Warto wiedzieć jak powinno dbać się o włosy, dlatego też warto rzucić okiem na https://piotrturkowski.pl/blog/choroby- ... nty-aging/ gdzie znajdzie informacje na ten temat.
Fraśa

Re: przeszczep włosów

Post autor: Fraśa »

WAW FUE to innowacyjny zabieg przeszczepu włosów. Zabieg tego typu wykonał mój syn w Novoderm https://novoderm.pl/przeszczep-wlosow/ Syn bardzo szybko zaczął tracić włosy stosowaliśmy suplementy i różnego typu leczenie ale nic nie pomagało aż synowa namówiła go na przeszczep i to było najlepsze rozwiązanie dla niego
Jaś67

Re: przeszczep włosów

Post autor: Jaś67 »

Jeśli chodzi o przeszczep włosów to uważam, że najlepiej wykonać go metodą fue. Na stronie https://www.san-medical.pl/oferta/przes ... etoda-fue/ znajdziecie sporo informacji na temat tej metody oraz klinikę, która od lat wykonuje tego typu zabiegi i jest naprawdę doświadczona.

czym odnowić wannę
ODPOWIEDZ