Psycholog dla dziecka

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
broszka
Posty: 51
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:48

Psycholog dla dziecka

Post autor: broszka »

Czy możecie mi polecić jakiegoś dobrego psychologa dziecięcego? Najlepiej w Łodzi. A może znacie takie miejsce jak http://centrum-futurum.pl/ ? Potrzebuje dobrego lekarza, który zajmuje się autyzmem u dzieci.
Awatar użytkownika
ksywka
Posty: 53
Rejestracja: 08 sty 2019, 18:13

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: ksywka »

Polecam też zapoznać się z ofertą dostępną na stronie https://poznanie-psychoterapia.pl/. Oni również oferują terapię dla dzieci i młodzieży. Myślę, że to będzie dobry wybór.
Awatar użytkownika
rolniczka
Posty: 38
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:46

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: rolniczka »

Zajrzyjcie też na stronę Poradni Salomon: http://www.poradniasalomon.pl/. Oni również oferują różne porady psychologiczne. Na dodatek ich siedziba znajduje się w Łodzi. Sądzę, że to dobry wybór.
Awatar użytkownika
mozaika
Posty: 86
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:41

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: mozaika »

Każdy z nas jest inny i inaczej staramy sobie radzić z jakimiś problemami. Ja niestety nie potrafię mówić o swoich problemach. Przez to wszystko czasami bywa tak, że zamykam się w sobie. Co uważam, za bardzo duży problem. Pewnego dnia koleżanka poradziła mi abym poszła może na jakąś terapię bądź udała się do psychoterapeuty. Może to i racja. Zastanawiałam się gdzie mogę się udać w Wejherowie. Wtedy trafiłam na ten gabinet http://psychoterapeutawejherowo.pl/ I raczej skorzystam z ich pomocy. Tam także pomagają młodzieży i osobą starszym
Awatar użytkownika
Fiona
Posty: 67
Rejestracja: 27 paź 2019, 19:51

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Fiona »

Mam w rodzinie krewną, której syn jest nastolatkiem i też chyba potrzebuje dobrego psychologa. Będę musiała jakoś zaangażować się i pomóc namówić chłopaka na leczenie. Nie dość, że jest uzależniony od grania na komputerze, to prawdopodobnie zażywa jakieś dopalacze. Wydaje mi się, że najlepszym wyjściem będzie zgłoszenie go do Ośrodka Terapii Uzależnień Nefo. Musiałabym się z nimi skontaktować i zapytać o terapię.
Awatar użytkownika
Antek76
Posty: 114
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:28

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Antek76 »

Normalna rzecz. Dzisiaj dzieciaki są tak bardzo obciążone, że czasem ciężko im sobie ze wszystkim poradzić. Właśnie dlatego powinniście reagować, gdy zauważycie, że dzieje się coś złego. Przy wsparciu takich gabinetów jak http://rodziceidzieci.com/blog/rozpozna ... o-dziecka/ najlepiej widać, w jakim kierunku warto pójść z tym tematem.
Awatar użytkownika
ranias
Posty: 71
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:04

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: ranias »

Muszę się Was w pewnej kwestii poradzić, bo nie wiem, co w danej sytuacji powinnam zrobić. Moja znajoma ma problem, ale się do niego nie przyznaje. Widać, że jest zakupoholiczką i najwyraźniej się tego wstydzi. Czy mogłabym ją jakoś namówić do jakiejś psychologicznej terapii? A może po prostu opowiem jej, że czytałam o dobrym Ośrodku Terapii Uzależnień Wiosenna i tam powinna się zgłosić. Nie mam pojęcia, tylko jak tą sprawę załatwić delikatnie.

yomesan 500 mg
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 328
Rejestracja: 19 lip 2019, 8:49

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam,jak walczyc z uzaleznieniem? Mąż mojej kolezanki ma problem z braniem leków. Oddziałuje to na całą rodzinę,więc bardzo zależy mi na tym,aby pomoć jej i jej dzieciom. Co sądzicie o udaniu się całej rodzinyd o psychologa https://swiatprzychodni.pl/swiadczenia/ ... zaleznien/ ? Chętnie poznam Wasze opinie.
Awatar użytkownika
buldog
Posty: 51
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:28

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: buldog »

Moim zdaniem trzeba się jak najszybciej wybrać z dzieckiem do psychologa - nie ma na co czekać. Jeśli nie wiecie, kogo wybrać, to z własnego doświadczenia polecam Wam poradnię psychologiczno-psychiatryczną Empatio: https://psycholog-ms.pl/.
Awatar użytkownika
jedynka
Posty: 37
Rejestracja: 29 lip 2020, 9:59

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: jedynka »

Mogę się tylko domyśleć jak jest wam ciężko w tej sytuacji. Niemniej jednak, dobrze że nie bagatelizujesz problemu i chcesz działać w tym kierunku, znaleźć specjalistę do swojego dziecka. Myśle, że warto sprawdzić placówki https://polmed.pl/ Od dłuższego czasu się u nich leczymy, u różnych specjalistów i naprawdę polecam, wizyty praktycznie z dnia na dzień.
Awatar użytkownika
junda
Posty: 169
Rejestracja: 19 gru 2019, 20:38

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: junda »

Wybór psychologa jest kluczową kwestią, więc do tego tematu musicie podejść bardzo poważnie i rozsądnie. X lat temu byłam u psychologa, który mi nie pomógł a jedynie zraził. Musiało minąć kilka lat, zanim znów się zdecydowałam na psychoterapię. Obecnie korzystam z usług Psychomedic online: https://psychomedic.online/ To dla mnie bardzo wygodna opcja, bo nie muszę wychodzić z domu w czasie pandemii.
Miroslawęk1033

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Miroslawęk1033 »

Całe szczęście da się zauważyć, że coraz więcej rodziców decyduje się na wizytę dzieci u psychologa. To naprawdę jest w stanie im pomóc.
psychoł32

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: psychoł32 »

Jeśli szukasz pracy to myślę, że najpierw najlepiej jest poznać siebie https://proficompetence.com to strona gdzie możecie wypełnić różne testy i uzyskacie wynik - wszystko online się dzieje. Dzięki tej stronie pracodawcy mogą poznać danego pracownika. Jak każdy wie takie predyspozycje rzutują na to jakim pracownikiem będziemy i czy andamy się na dane stanowisko. Polecam
Aneta Peż

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Aneta Peż »

Z moim synkiem skorzystaliśmy z terapii online. U nas w mieście nie było jakiegoś sprawdzonego psychologa, a akurat o https://wetalk.pl wiele ciepłych słów przeczytałam. Dodatkowo terapia online dla dziecka jest zdecydowanie mniejszym stresem. My mieliśmy problem nad jego zbytnio pobudliwością, nie dało się go opanować nie słuchał. Teraz dzięki terapii i stosowanym zaleceniom jest o wiele lepiej, jest dużo mniej agresywny, pracujemy jeszcze nad nim, ale postęp jaki wykonał jest ogromny.
żebra

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: żebra »

Idealne miejsce dla dziecka jest w centrum terapii, my korzystamy z profesjonalnej opieki tam i jesteśmy naprawdę bardzo, bardzo zadowoleni. Panie są tam naprawdę bardzo miłe i uprzejme, starają się za wszelką cenę pomóc i rozwiązać problem. Warto zasięgnąć porady dobrego specjalisty.
Antek75

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Antek75 »

Przede wszystkim dobrze przemyślcie to, w jaki sposób moglibyście pomóc Waszym bliskim. Ja na pewno mogę podpowiedzieć, że warto byłoby zwrócić uwagę na to, jakie są objawy anoreksji. Być może w Waszym otoczeniu ktoś zmaga się z tą ciężką chorobą, a Wy moglibyście mu pomóc.
Anulaa21

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Anulaa21 »

Nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy ktoś poszedł by do psychologa, co do której nie ma pewności, żę ten mu pomoże. Przecież to brzmi jak absurd. Właśnie dlatego powinniście w pierwszej kolejności zajrzeć do https://psychomedic.online/ i umówić się do PsychoMedic. Tam przyjmują dobrzy psychologowie, więc możecie być spokojni o efekty.
Awatar użytkownika
junda
Posty: 169
Rejestracja: 19 gru 2019, 20:38

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: junda »

Osobiście uważam, że znacznie trudniej jest znaleźć psychologa dla dziecka, anieżeli dla dorosłego. Niemniej jednak, nie ma rzeczy niemożliwych. W Warszawie znajduje się https://centrum-terapii.pl/ i tutaj każdy z najmłodszych pacjentów otrzyma pomoc, jakiej potrzebuje.
Gabii

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Gabii »

Bywa tak, że w naszym życiu pojawiają się sytuacje z którymi nie radzimy sobie. Zdarza się, że borykamy się ze swoimi emocjami i nie potrafimy sobie pomóc. Kiedy takie problemy się pojawiają, dobrze jest udać się na terapia cbt kraków Dzięki takiej pomocy mamy szansę odzyskać równowagę w naszym życiu.
Gość

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Gość »

Aby umówić się na wizytę u psychologa dla dziecka polecam odwiedzić stronę https://psychologuj.pl/ - dostępne są na niej oferty specjalistów z całej Polski.
ODPOWIEDZ