reklama firmy w internecie

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
gość

reklama firmy w internecie

Post autor: gość »

Początki w mojej firmie to arkusz kalkulacyjny,kalkulator, i edytor tekstu. Jakaś prosta przypominajka o terminach. Niestety przestało wystarczać i pora poszukać profesjonalnego systemu. Znajomi (chociaż konkurencja) podpowiadają https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza. Znam ich i w sumie ufam, ale może ktoś z was ma coś do powiedzenia o tym zestawie?
Awatar użytkownika
judka
Posty: 35
Rejestracja: 30 sie 2020, 22:09

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: judka »

Ja tylko się reklamuję w internecie, bo tylko tutaj mogę pozyskać klientów szybko i takich którzy faktycznie będą zainteresowani moją ofertą. Wiele tutaj zawdzięczam agencji http://pharmar.pl/ dzięki której mam sprawnie realizowany marketing i nie muszę się bać, że mój interes będzie stał w miejscu.
Awatar użytkownika
wacika
Posty: 55
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:02

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: wacika »

Dziś bez tego firma staje się niewidoczna pomiędzy liczną, podobną konkurencją. Dlatego ja obawiając się tego postawiłam na agencję http://prosponder.pl/ . To zawodowcy od marketingu internetowego, którzy po poznaniu mojej firmy rozpoczęli odpowiednie działania reklamy sieciowej i dość szybko zaczęli znacznie pobudzać zainteresowanie ofertą marki.
kliś

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: kliś »

Reklama firmy w sieci to moim zdaniem już rzecz obowiązkowa. Zwłaszcza w czasach, gdzie wszystko przenosi się właśnie tam. Tym bardziej trzeba zadbać o swoją widoczność dla swoich potencjalnych klientów. Wiadomo, że działania w tym kierunku nie mogą być przypadkowe więc ja od razu szukałem kogoś, komu takie działania mogę zlecić. Tutaj https://piotrpolok.pl/piotr-polok-o-cop ... 17-online/ znalazłem agencję, którą wybrałem.
miźka

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: miźka »

Reklama w internecie ma ogromne znaczenie. Żeby zwiększyć widoczność danej firmy w wyszukiwarkach, warto się zdecydować na pozycjonowanie. Żeby być jak najbardziej w temacie to warto zdecydować się na szkolenie SEO. Nawet na http://viptravel.com.pl/czy-warto-wziac ... leniu-seo/ można o tym doczytać, co takie szkolenia dają. Fachowa wiedza to podstawa.
rołka

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: rołka »

Niezmiernie ważna jest porządnie prowadzona reklama w internecie i nie można jej pomijać podczas układania planu marketingowego Można poczytać tutaj odnośnie pozycjonowania stron, co na pewno się przyda każdemu, nie tylko z branży deweloperskiej, ale każdej innej
Bądzina

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: Bądzina »

Myślę, że warto pomyśleć o marketingu bezpośrednim. Dzięki zamówieniu odpowiedniej bazy od https://www.infobrokering.com.pl/baza-firm-polskich możecie swoją ofertę przedstawić bezpośrednio potencjalnemu kontrahentowi. I dzięki temu zyskać nowe zamówienia czy zlecenia.
ODPOWIEDZ