reklama

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
gość

reklama

Post autor: gość »

Hej, nie wiesz jak dotrzeć do klientów? Na stronie https://freshmail.pl/wysylka-sms/ znajdziesz firmę, która oferuje kampanie SMS. Dzięki temu można wysłać wiadomość do wszystkich klientów od razu. Widzieliście o istnieniu takiego rozwiązania czy raczej korzystacie z czegoś innego?

suplementy diety menopauza
Awatar użytkownika
wacika
Posty: 55
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:02

Re: reklama

Post autor: wacika »

Ciekawy pomysł, ale ja jednak wolę inwestować w reklamę internetową która to ma znacznie większy zasięg. Wspiera mnie w takich działaniach agencja http://slogan-reklamowy.pl/ która to jest świetna w takich sprawach i już na dniach kończymy kolejną kampanię której to rezultaty widzę już teraz.
Awatar użytkownika
judka
Posty: 35
Rejestracja: 30 sie 2020, 22:09

Re: reklama

Post autor: judka »

Chcąc osiągnąć najlepsze efekty, trzeba działać na szeroką skalę, także ja postawiłam ogólnie na kompleksowe działania marketingu internetowego. Tu świetnie spisuje się agencja http://eyyam.pl/ która prowadzi dla mojej firmy kampanię reklamy sieciowej różnymi technikami. W ten sposób docierają do szerokiego grona odbiorców, podnosząc zainteresowanie marką.
ODPOWIEDZ