Remont kanalizacji

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Henryko
Posty: 26
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:17

Remont kanalizacji

Post autor: Henryko »

Czy ktoś z Was robił może przegląd kanalizacji w swoim domu? Nie jestem fachowcem, ale wydaje mi się, że u nas trzeba będzie wymienić rury. Zastanawiam się, czy można je samemu wymienić, a jeśli tak to gdzie takie kupić?
Awatar użytkownika
mirabela
Posty: 111
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:16

Re: Remont kanalizacji

Post autor: mirabela »

W takim przypadku można udać się do Castoramy https://www.castorama.pl/produkty/insta ... /rury.html i zapytać personel o takie rury do kanalizacji. Gdy cokolwiek kupuje w tym sklepie, to zdąża mi się, że potrzebuję jakiejś porady. Personel chętnie udziela informacji. Żeby sprawdzić, czy akurat mają na stanie potrzebny asortyment, to wystarczy przejrzeć go na stronie.
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Remont kanalizacji

Post autor: Daleka »

A czy musieliście kiedyś korzystać z pomocy pogotowia kanalizacyjnego? Jeśli przytrafiłaby się Wam kiedyś jakaś awaria kanalizacji to polecam kontakt z firmą https://jotka-hydraulik.pl/pogotowie-kanalizacyjne/, która świadczy takie usługi we Wrocławiu i okolicach ;) Na pewno szybko i skutecznie Wam pomoże ;)
Awatar użytkownika
nois35
Posty: 340
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:22

Re: Remont kanalizacji

Post autor: nois35 »

Rurki, peszle czy wężyki potrzebne od zaraz? Na pewno dobrze jest wybrać produkty najwyższej jakości, które spełnią wszelkie oczekiwania, a jednocześnie będą dostępne od ręki. Polecam zdecydowanie https://www.egsystem-sklep.pl/peszle-ru ... 6_108.html gdzie znajdziesz przede wszystkim jakość oraz dobre ceny.

rodzaje laminatorów
maniczka

Re: Remont kanalizacji

Post autor: maniczka »

Jak pękła mi rura pod zlewem to zadzwoniłam na pogotowie kanalizacyjne https://udraznianie-rur-kanalizacji.pl/ i ekspresowo przysłali hydraulika. Sprzęt miał przy sobie i na miejscu zrobił całą naprawę. Bardzo sprawnie i profesjonalnie!
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 177
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:19

Re: Remont kanalizacji

Post autor: Bodzio12 »

Miałem problem z moją instalacją w domu. W celu sprawdzenia instalacji wodociągowej , skorzystałem z oferty lokalizacja wycieków łódź i jestem bardzo zadwolony. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie ,wszelkie usterki zostały naprawione i wszystko działa poprawnie.
sótto

Re: Remont kanalizacji

Post autor: sótto »

Na pewno jest to spory problem, ale w tej kwestii można zaufać odpowiedzialnym ludziom. A gdzie kogoś takiego znajdziemy? Na pewno tutaj https://serwis-wodno-gazowy.pl/konserwa ... zenia.html . Akurat u mnie ten serwis ma wykonać czyszczenie pieca, ale wiem, ze poradzą sobie nawet z remontem kanalizacji. Moim zdaniem powinniście do nich napisać.
Awatar użytkownika
jolanta41
Posty: 11
Rejestracja: 17 lip 2020, 18:25

Re: Remont kanalizacji

Post autor: jolanta41 »

Kończąc remont pozostają nam do wykonania wykończenia wnętrz. Ta gałąź prac remontowych ma to do siebie, że jest widoczna i raczej nie można ukryć defektów źle wykonanej pracy. Dlatego przed przystąpieniem - podobnie zresztą jak w przypadku innych prac - warto jest mieć przygotowany plan i harmonogram postepowania. Przykładowo malowanie będzie prawdopodobnie jedną z ostatnich czynności w trakcie przeprowadzanych prac. Mając na uwadze specyfikę prowadzonych prac warto ocenić swoje możliwości, jeśli planujemy zrobić to samodzielnie. Jak już wspomniano - charakter wykonywanej pracy czyni jej efekty widocznymi, często w eksponowanych miejscach w danym pomieszczeniu. Jedną z pierwszych rzeczy które są do wykonanie to tynki. Tutaj zdecydowanie warto powierzyć wykonanie prac profesjonalistom, ponieważ przeważnie tynk po wyschnięciu nie podlega dalszej obróbce i aby naprawić błędy, należy go skuwać. A dobrze wykończona powierzchnia może cieszyć oko przez długie lata i może stanowić w przyszłości dobrą bazę do prac remontowych, które nie będą wymagały większych nakładów pracy dzięki swojemu gładkiemu wykończeniu. Z prac które możemy wykonać samodzielnie mając minimum narzędzie jest np. układanie paneli - tutaj mając podstawowe narzędzia, oraz wymaganą wiedzę nie powinniśmy mieć większych problemów w pracy, a jak doskonale wiadomo - samodzielne wykonanie cieszy najbardziej!
Łazarz

Re: Remont kanalizacji

Post autor: Łazarz »

Tak naprawdę jeśli chodzi o kwestie instalacji wodnej i kanalizacyjnej to ja jestem zdania, że są to systemy które muszą działać idealnie. Przy okazji również mogę każdemu polecić doskonały artykuł https://radomsko24.pl/poznaj-rozne-rodz ... ebie-29921 gdzie bardzo fajnie opisano to jaka pompa do wody to będzie najlepszy wybór.
Martin522

Re: Remont kanalizacji

Post autor: Martin522 »

Łazarz pisze: ↑24 wrz 2021, 16:48 Tak naprawdę jeśli chodzi o kwestie instalacji wodnej i kanalizacyjnej to ja jestem zdania, że są to systemy które muszą działać idealnie. Przy okazji również mogę każdemu polecić doskonały artykuł gdzie bardzo fajnie opisano to jaka pompa do wody to będzie najlepszy wybór.
Przeczytałem ten artykuł i bardzo wiele się dowiedziałem, jednak wolę skorzystać z usług hydraulicznych w Gdańsku Specjalista o wiele lepiej poradzi sobie :D
yanna

Re: Remont kanalizacji

Post autor: yanna »

Łazarz pisze: 24 wrz 2021, 16:48 Tak naprawdę jeśli chodzi o kwestie instalacji wodnej i kanalizacyjnej to ja jestem zdania, że są to systemy które muszą działać idealnie. Przy okazji również mogę każdemu polecić doskonały artykuł https://radomsko24.pl/poznaj-rozne-rodz ... ebie-29921 gdzie bardzo fajnie opisano to jaka pompa do wody to będzie najlepszy wybór.
Różne rzeczy można remontować, ale jeśli już o tym mowa, to toaleta na działkę jest dla mnie teraz na wiosnę priorytetem. I waham się, co zrobić, jak to wszystko odpowiednio zamówić. I w tej kwestii jednak nie obędzie się chyba bez fachowej podpowiedzi. Wiecie, jedni mówią tak, inni inaczej, ale jak ja nie mam żadnego zorientowania, to coś wybrać i tak bym musiała.
Awatar użytkownika
junda
Posty: 158
Rejestracja: 19 gru 2019, 20:38

Re: Remont kanalizacji

Post autor: junda »

Mnie prawdopodobnie także czeka remont całej kanalizacji. Wszystko wskazuje na to, ze mam nieszczelną instalację. Muszę skorzystać z usługi Lokalizacja wycieków wody i jeśli moje podejrzenia się potwierdzą - będziemy działać.
ODPOWIEDZ