Renomowana szkoła w Łodzi

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Karol
Posty: 25
Rejestracja: 29 sty 2019, 9:44

Renomowana szkoła w Łodzi

Post autor: Karol »

Najlepsza prywatna szkoła w Łodzi to zdecydowanie https://szkolaeuropejska.pl. Koniecznie zapoznaj się z jej ofertą. Zapisałam tam dziecko rok temu i jestem bardzo zadowolona – mała świetnie się czuje w tej szkole.
Awatar użytkownika
yoola
Posty: 28
Rejestracja: 19 wrz 2019, 10:40

Re: Renomowana szkoła w Łodzi

Post autor: yoola »

Jeśli chodzi o Łódz to nie pomogę, ale wszystkim tym, którzy szukają sprawdzonej szkoły podstawowej w Warszawie polecam Te Vizję. Córka chodzi tu od 3 lat, ma wielu przyjaciół, lubi swoich nauczycieli. Osiąga też sukcesy sportowe, wygrywa konkursy i olimpiady. Oby tak dalej :)
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Renomowana szkoła w Łodzi

Post autor: Daleka »

Jeśli natomiast szukalibyście w Łodzi jakieś renomowanej szkoły języków obcych, to polecam Wam Centrum Edukacji Profi Lingua, z którego ofertą możecie zapoznać się na stronie https://www.profi-lingua.pl/. Możecie się tam uczyć angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz wielu innych języków na różnym poziomie zaawansowania ;)
Awatar użytkownika
karo77
Posty: 19
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:56

Re: Renomowana szkoła w Łodzi

Post autor: karo77 »

yoola jesteś już kolejną osobą, która poleca Te Vizję. Moje dziecko będzie szło do szkołyu co prawda dopiero we wrzesniu 2020 ale muszę sie chyba bliżej przyjrzeć tej placówce bo coraz bardziej mnie interesuje :)
Awatar użytkownika
junda
Posty: 148
Rejestracja: 19 gru 2019, 20:38

Re: Renomowana szkoła w Łodzi

Post autor: junda »

Moja córka obecnie chodzi do przedszkola Te Vizji na Wawrze, a od września pójdzie do szkoły. Bardzo jej się tam spodobało, ma świetny kontakt z dziećmi i nauczycielami, więc nie chciałabym jej teraz przenosić w całkiem inne miejsce. Tym bardziej że dobrze i chętnie się uczy przez zabawę, świetnie idzie jej angielski. Byliśmy ostatnio za granicą na wakacjach i zauważyłam, że nie ma żadnej bariery językowej. Edukacja dziecka ma dla mnie ogromne znaczenie.
Awatar użytkownika
grizz
Posty: 75
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:59

Re: Renomowana szkoła w Łodzi

Post autor: grizz »

Czasami nie szkoła a same podręczniki odbywają bardzo dużą role w nauce dziecka. Jeśli książki są bardzo dobrze przygotowane to nie ważne czy to szkoła publiczna czy prywatna, wiedza będzie prawie sama wchodziła dzieciom do głowy. Dlatego ja staram się dodatkowo zakupywać swojej córce książki które w odpowiedni sposób przygotują ją do matury https://www.taniaksiazka.pl/jezyk-angie ... 34559.html
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 21
Rejestracja: 06 lut 2020, 13:29

Re: Renomowana szkoła w Łodzi

Post autor: AbiUbu »

Nie wiem, jak w łodzi, ale może warto by się zastanowić nad jakimś większym ośrodkiem akademickim? Kraków, Wrocław czy nawet Warszawa dają dużo większe perspektywy pod tym względem i może to ułatwić znalezienie pracy. Są kierunki, jak na przykład finanse w korporacjach międzynarodowych studia, które prowadzone są we współpracy z zewnętrznymi podmiotami, gdzie docelowo możesz znaleźć pracę.

hurtowa sprzedaż ubrań dystrybucja odzieży
Bądzina

Re: Renomowana szkoła w Łodzi

Post autor: Bądzina »

Jeśli z Wasze dziecko dobrze się uczy, ale z różnych względów nie może pość do wymarzonej szkoły średniej, to może warto pomyśleć o zgłoszeniu do Fundacji EFC https://efc.edu.pl/programy/horyzonty i programie horyzonty? Misją Fundacji jest pokonywanie barier uniemożliwiających równy start młodym ludziom w Polsce, a także wspieranie zaangażowania obywatelskiego, rozwoju osobistego i ambicji naukowych uczniów.
Awatar użytkownika
kejti
Posty: 150
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:46

Re: Renomowana szkoła w Łodzi

Post autor: kejti »

Wybór szkoły to jedno, ale trzeba też pomyśleć o wyprawce szkolnej, zwłaszcza dla pierwszoklasisty. Wybór piórnika, kredek, zeszytów czy plecaka jest ważny, ale trzeba zakupić też inne rzeczy, o których często zapominamy. Jeśli chcecie odpowiednio przygotować dziecko do szkoły, to polecam ten poradnik https://blog.panpablo.pl/wyprawka-szkol ... c-z-glowy/ . Jest tam wiele praktycznych porad.
famiś

Re: Renomowana szkoła w Łodzi

Post autor: famiś »

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://efc.edu.pl/programy/horyzonty . Jest tam bowiem namiar na ciekawą fundację, która wyrównuje szansę na edukację. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Między innymi można sobie tam poczytać na temat programu stypendialnego Horyzonty. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji.

pl-q 16w
ODPOWIEDZ