Router na kartę

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Somesome
Posty: 60
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:55

Router na kartę

Post autor: Somesome »

Szukam tylko najlepszych urządzeń tego typu. Musi to być rozwiązanie na kartę. Może coś z tego zakresu https://www.asmax.com.pl/router-na-karte-sim/
wybiorę. Znacie się na tym dobrze i coś doradzicie?
Ale czyż nie urodziliśmy się wszyscy, by umrzeć?
Awatar użytkownika
dziolszka
Posty: 94
Rejestracja: 07 sie 2019, 18:07

Re: Router na kartę

Post autor: dziolszka »

Sam router to nie wszystko. Ja długo szukałam jacy są dostawcy internetu poznań żeby wybrać najlepszego i dopiero na https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/internet znalazłam ofertę, która nam odpowiada w 100%
Awatar użytkownika
Tereska087
Posty: 84
Rejestracja: 19 wrz 2019, 21:15

Re: Router na kartę

Post autor: Tereska087 »

Chcąc korzystać z internetu w szybki i niezawodny sposób na pewno niezbędny jest porządny router. Dobre sprzęty w tej kategorii widziałam tutaj - https://www.sferis.pl/router-huawei-mob ... 7c-p478768 Dzięki temu na jednym routerze można bez problemu obsługiwać kilka komputerów, telefonów oraz telewizorów.
kajuś0443

Re: Router na kartę

Post autor: kajuś0443 »

W moim przypadku zdecydowanie serwer jest bardzo potrzebny, gdyż w firmie całą sieć się na nim opiera. Z tego co mi wiadomo to jakiś czas temu również wymieniany był router. Na ten moment zamontowano router Cisco https://www.senetic.pl/cisco/ który działa bardzo sprawnie.
ODPOWIEDZ