ścianki akustyczne do biura

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Annuś1777

ścianki akustyczne do biura

Post autor: Annuś1777 »

Witam, macie w biurze ścianki akustyczne? Z którego sklepu najlepiej kupić ścianki akustyczne do biura? Chodzę po sklepach i nic nie mogę znaleźć. Może w sieci jest jakiś fajny sklep z takimi rzeczami?
Awatar użytkownika
Marti
Posty: 78
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:39

Re: ścianki akustyczne do biura

Post autor: Marti »

Teraz takie ścianki mogą służyć również jako ścianki izolacyjne. Wszędzie trzeba zachować dystans społeczny, szczególnie w firmach, biurach warto o to zadbać. Jeszcze lepszym rozwiązaniem są proponowane przez firmę https://mikomaxsmartoffice.com/pl/produkt/hush-meet-l/ specjalne kabiny izolacyjne. Można tak po prostu wyciszyć się, pracować w spokoju, ale także w czasach pandemii sprawdzą się jako odizolowanie pracowników od siebie i zmniejszenie ryzyka zakażenia.

klęcznik
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: ścianki akustyczne do biura

Post autor: Daleka »

A czy słyszeliście o czymś takim jak zielone ściany do biur? Z tego, co widziałam na stronie internetowej https://4naturesystem.com/pl również mają one wpływ na akustykę w pomieszczeniach. Jeśli więc zależy Wam na wyciszeniu Waszego biura, to sądzę, że warto się nad takim rozwiązaniem zastanowić ;) Tym bardziej, że taki ogród wertykalny na ścianie to również niesamowity element dekoracyjny ;)
małwa

Re: ścianki akustyczne do biura

Post autor: małwa »

Niedaleko biura również się zaczyna u nas taki hol, gdzie się dudni i niepotrzebnie hałasuje. Jeden z moich pracowników zaproponował albo pułapki basowe, albo panele akustyczne , żeby to ładnie wyglądało, ale i dobrze działało i żeby hałas był tłumiony. Co wy na to? Warto się na to pokusić?
sótto

Re: ścianki akustyczne do biura

Post autor: sótto »

Moim zdaniem warto także zorientować się w czymś takim jak dyfuzory akustyczne. Tutaj https://awesometn.com/dyfuzory-akustycz ... tosowanie/ macie je opisane. Wydaje mi się to rozwiązaniem tym bardziej właściwym, zwłaszcza że tak naprawdę różne podejście do tematu miewamy. A tu jednak mamy coś, co na akustykę pomoże.
sótto

Re: ścianki akustyczne do biura

Post autor: sótto »

To jest jeden ze sposobów na to, jak jak wygłuszyć pomieszczenie , ale nie jedyny właściwy. Tak naprawdę mam wrażenie, że w sumie ważne jest także to, żeby odpowiednio zadbać o siebie i o swoje zdrowie. Dlatego też doskonale wiem, że można sprawdzić takie wyposażenia jak cegła w domu. Na pewno to Wam się sprawdzi do tego, zgodzicie się?
Awatar użytkownika
Rita
Posty: 61
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:37

Re: ścianki akustyczne do biura

Post autor: Rita »

W każdym biurze powinny być godne warunki pracy, a wiadomo, że hałas może przeszkadzać. Nie znam się na ściankach akustycznych, ale czytałam, że ściany czy drzwi pomogą wyciszyć pianki akustyczne. Takie są dostępne tutaj https://www.mega-acoustic.pl/oferta/pianki-akustyczne/. Są niedrogie, dlatego nawet jeśli się zniszczą, to można szybko dokupić nowe. To tańszy sposób na hałas w biurze.
ODPOWIEDZ