Sklep internetowy - jaką agencję polecacie?

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 41
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:44

Sklep internetowy - jaką agencję polecacie?

Post autor: deborah »

Hej, jestem w trakcie poszukiwać agencji która oferuje Tworzenie sklepów Lublin. Dajcie znać ;) Z góry dzięki

biobran cena
Awatar użytkownika
kejti
Posty: 150
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:46

Re: Sklep internetowy - jaką agencję polecacie?

Post autor: kejti »

Fajnie, że myślisz o własnym sklepie. Teraz biznesy online przeżywają prawdziwy boom. ale musisz mieć też świadomość, że jest duża konkurencja i trzeba się jakość pokazać w tej sieci. Zostawiam ci namiar na fajny artykuł o pozycjonowaniu sklepów internetowych https://marketingportal.pl/2019/06/17/p ... rnetowych/ . Myślę, że możesz to wykorzystać u siebie.
justyśka

Re: Sklep internetowy - jaką agencję polecacie?

Post autor: justyśka »

Mając swój sklep internetowy bez wątpienia warto zlecić prowadzenie reklamy jakiejś agencji. Musi to być robione profesjonalnie jeśli ma przynieść nam to zamierzone efekty. Ja należę do osób, które lubią wiedzieć choć trochę o tym co dotyczy biznesu. Na temat reklamy i jej najlepszych form w sieci różnych treści nie brakuje. Czytałam więc różne artykuły poradnikowe, z których informacje często okazują się przydatne. Tak było między innymi z tym https://www.polityka.pl/tygodnikpolityk ... owego.read .
Awatar użytkownika
globtroter
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:03

Re: Sklep internetowy - jaką agencję polecacie?

Post autor: globtroter »

Niestety ja nie mogę nikogo polecić, gdyż tak naprawdę jeszcze nigdy nie miałem okazji nikomu zlecać takich działań. Na pewno warto jest więcej wiedzieć na ten temat i ja staram się również swoją wiedzę uzupełniać. Niedawno czytałem o tym czym jest crawl budget i co on w ogóle oznacza.

wypadek motocyklisty bielsko
Rafał

Re: Sklep internetowy - jaką agencję polecacie?

Post autor: Rafał »

Jeśli chodzi o sklepy internetowe to ciekawi mnie czy zastanawiacie na zagranicznych stronach? Zobaczcie na stronę import kosmetyków z chin Sprawdźcie sobie i poczytajcie bo to dobre porady zwłaszcza dla tych co zamawiają i często kupują na stronach zagranicznych. Mnie zaciekawił ten wpis dlatego go wam polecam.
OlgaVe

Re: Sklep internetowy - jaką agencję polecacie?

Post autor: OlgaVe »

Artykuły gospodarstwa domowego w dobrym asortymencie nie są tak łatwe do znalezienia, jak się wydaje. A ja bardzo nie lubię kupować wszystkich różnych miejsc. Dlatego zacząłem korzystać z tego sklepu beeshop opinie. Podoba mi się, że jest tam bardzo dużo tego, czego potrzebuję do domu. Poza tym są całkiem ładne ceny i wszystko mi się podoba.
ODPOWIEDZ