Słuchawki do jazdy na rowerze

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Kochampodróże
Posty: 46
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:39

Słuchawki do jazdy na rowerze

Post autor: Kochampodróże »

Chce częściej słuchać muzyki podczas jazdy na rowerze ale zastanawiam się jak to zrobić by było bezpiecznie. Dowiedziałąm się z tego artykułu https://portal.bikeworld.pl/artykul/tes ... kz_aeropex o słuchawkach , które nie odcinają nas od otoczenia podczas jazdy i pozwalają slyszeć co się dzieje a przy okazji słuchać muzyki. Myślicie, ze jest to dobre rozwiązanie ?
Awatar użytkownika
daga
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2020, 19:25

Re: Słuchawki do jazdy na rowerze

Post autor: daga »

Słuchawki do jazdy na rowerze to nie jest do końca dobre rozwiązanie, szczególnie jeśli jeździmy po ulicach. Niestety to udogodnienie może często być przyczyną wypadków.
Awatar użytkownika
celinaa
Posty: 195
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:58

Re: Słuchawki

Post autor: celinaa »

Ciekawe słuchawki znajdziecie tutaj https://megadron.pl/pl/blog/sluchawki-d ... 97828.html . Jest tam wiele ciekawych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Warto stawiać na dobrej jakości produkty, które spełnią nasze oczekiwania. Pomyślcie koniecznie o tym.
Awatar użytkownika
globtroter
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:03

Re: Słuchawki do jazdy na rowerze

Post autor: globtroter »

Sam wybór słuchawek niestety nie jest łatwy i ja również wiem to doskonale ze swojego doświadczenia. Jednak całkiem niedawno trafiłem na bardzo fajny ranking słuchawek dla gracza https://ranking-sluchawek.pl/ranking-sl ... la-graczy/ i to w sumie za jego pomocą udało mi się bez większego problemu kupić takie słuchawki na jakich mi zależało.
Awatar użytkownika
dickinson.else
Posty: 4
Rejestracja: 03 lip 2020, 11:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Słuchawki do jazdy na rowerze

Post autor: dickinson.else »

Można wybrać słuchawki bezprzewodowe, będzie znacznie bardziej komfortowe.
aliśka

Re: Słuchawki do jazdy na rowerze

Post autor: aliśka »

Myślę, że na spokojnie tutaj https://idream.pl/beats.html uda się odnaleźć rozwiązania, które spełnią wasze oczekiwania. Przede wszystkim warto stawiać na jakość. Słuchawki nie tylko powinny być estetyczne, ale również powinniśmy komfortowo się w nich czuć i być praktyczne. Trzeba zawsze dobrze rozejrzeć się na rynku i poczytać o każdym modelu.
ODPOWIEDZ