social media jak zacząć

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Patryś77

social media jak zacząć

Post autor: Patryś77 »

Witam, macie może własne firmy? Wiecie może coś o social media jak zacząć rozwijać się w sieci? Z tego co wiem to do wyboru jest wiele serwisów typu Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter, Tik Tok, ale nie wiem, który będzie najlepszy. Może ktoś z Was powie mi coś więcej na ten temat?

przejscie
Włodek

Re: social media jak zacząć

Post autor: Włodek »

Z całą pewnością nie jest to takie łatwe ale moim zdaniem również warto jest wiedzieć co nieco na temat ogólnego prowadzenia social mediów. Jak dla mnie to właśnie na stronie https://www.polskapraca.info/prowadzic-social-media/ bardzo dokładnie ta kwestia została wytłumaczona.
Grotołaz

Re: social media jak zacząć

Post autor: Grotołaz »

Ja również powoli zaczynam interesować się social mediami i najbardziej skupiam się na prowadzeniu właściwych działań reklamowych. Moim zdaniem bardzo ważną sprawą jest to, aby wiedzieć jak dobrze dane reklamy ustawiać i ja skupiam się teraz na Facebooku. Jak jeszcze niedawno natrafiłem na fajny wpis https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/j ... oku-w-2021 to już dziś dokładnie wiem jakie powinny być wymiary grafik w tym portalu społecznościowym.
ODPOWIEDZ