STEROWNIKI DOSTĘPNE W SYSTEMIE WINDOWS 10

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
agłeshka

STEROWNIKI DOSTĘPNE W SYSTEMIE WINDOWS 10

Post autor: agłeshka »

Sterownik z witryny Windows Update
Niektóre drukarki mają sterowniki zainstalowane za pomocą usługi Windows Update. Jeżeli usługa Windows Update jest włączona na komputerze podłączonym do Internetu, uruchamia się ona automatycznie po podłączeniu kabla USB lub drukarki sieciowej do komputera. Usługa Windows Update wyszukuje najnowsze sterowniki drukarki na stronie internetowej Windows Update. Jeżeli sterownik online oferuje więcej możliwości niż bieżący sterownik, usługa pobierze i zainstaluje zaktualizowany sterownik.
Sterownik systemowy (in-OS) Windows
Sterownik systemowy (in-OS) jest podstawowym sterownikiem, który jest dołączany do systemu operacyjnego. Nie ma konieczności pobierania ani instalowania dodatkowego oprogramowania od HP. Jeżeli dla drukarki dostępny jest sterownik in-OS, oznacza to, że będzie można korzystać przynajmniej z podstawowych funkcji drukowania po podłączeniu drukarki za pomocą kabla USB lub połączenia sieciowego.
Marikónna

Re: STEROWNIKI DOSTĘPNE W SYSTEMIE WINDOWS 10

Post autor: Marikónna »

Jeśli potrzebujesz sterowników, możesz je znaleźć na DriverPack. DriverPack automatycznie analizuje system, samodzielnie znajduje wszystkie urządzenia i rozumie, które sterowniki należy dla nich zainstalować (jeśli ich nie ma), które zaktualizować, a które ponownie zainstalować (jeśli istnieją, ale są uszkodzone). DriverPack ma BARDZO dużą bibliotekę sterowników. Ale jeśli nagle coś w tym jest, DriverPack jest w stanie wyszukać je w Internecie za pomocą usługi DevID i zainstalować. Możesz znaleźć tutaj
Sterowniki do laptopów od Packard Bell https://driverpack.io/pl/laptops/packard-bell, Sterowniki do laptopów firmy Pbhev oraz do innych komputerów.
DriverPack zainstaluje wszystkie potrzebne sterowniki za darmo i rozwiąże problem sterowników sterowników urządzenia
ODPOWIEDZ