Szczeniak w domu!

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
włóczykij25
Posty: 27
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:05

Szczeniak w domu!

Post autor: włóczykij25 »

Witajcie. Zgodziliśmy się z żona na pieska. Mamy dwójkę dzieci, które od roku próbują nas namówić na małego pupila. Za kilka tygodni maluch do nas przyjedzie. Szykujemy podstawową wyprawkę i czekamy z niecierpliwością. Martwi mnie tylko jedna rzecz. W jaki sposób najlepiej nauczyć pieska załatwiania się na dworze. Czytałem już kilka rad na stronie https://johndog.pl/blog/zyciezpsem/jak- ... ia-w-domu/ i będziemy się do nich stosować. Jak wam się udało? I przede wszystkim ile czasu taka nauka zajmuje?
Awatar użytkownika
AniWer
Posty: 9
Rejestracja: 02 lip 2020, 14:30

Re: Szczeniak w domu!

Post autor: AniWer »

Gratulacje, piesek na pewno szybko nauczy się zasad higieny. Z doświadczenia powiem wam, że wcale nie jest to takie trudne, u nas zdecydowanie gorzej było z drapaniem i wskakiwaniem na kanapę. Tu konieczna była renowacja i tkaniny petproof rozwiązały problem. Teraz meble łatwo się czyści,a nawet jak sobie psinka ostrzy pazury to nie ma opcji na zaciąganie nitek.
Awatar użytkownika
beczotowski
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2020, 12:07

Re: Szczeniak w domu!

Post autor: beczotowski »

Generalnie posiadanie szczeniaka w dom wcale nie jest takie łatwe jakby mogło się wydawać. Najgorzej jest przyzwyczaić psa do załatwiania się na dworze.

___
Dietetyk Online
cośka

Re: Szczeniak w domu!

Post autor: cośka »

To prawda. Trzeba mu zapewnić bezpieczeństwo, wyżywienie i troskę o jego zdrowie. Zaniedbanie tej ostatniej kwestii może być nieprzyjemne dla naszego szczeniaka, ale też dla dorosłego psa. Na przykład zarażenie glistami
https://mojzdrowyfutrzak.bayer.com/pl/p ... czeniakow/ których obecność może mieć również bezpośredni wpływ na pozostałych domowników. Dlatego tak ważne jest regularne odrobaczanie i częste wizyty u weterynarza.
ODPOWIEDZ