szkoła policealna

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Sigitś3009

szkoła policealna

Post autor: Sigitś3009 »

Cześć, nie wiecie, która szuka robi rekrutacje na semestr letni? Na stronie https://wseh.pl/pl/aktualnosci/rekrutac ... 021.html-0 znajdziecie szkołę, do której możecie zapisywać się już teraz. Co o niej sądzicie? Warto zwrócić na nią uwage?
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: szkoła policealna

Post autor: Daleka »

Moim zdaniem warto się również dodatkowo zapisać do jakieś szkoły językowej na kurs jakiegoś języka. Ja na przykład zapisałam się na kurs rosyjskiego w szkole ProfiLingua. Z jej ofertą w tym zakresie możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/rosyjski, polecam ;)
kinguś

Re: szkoła policealna

Post autor: kinguś »

Studia? Najczęściej chyba właśnie po liceum wybiera się dobre studia, interesujący was kierunek. Po to w sumie idzie się na studia żeby zdać maturę, a matura przydaje się wyłącznie do rekrutacji na studia;) Ja dlatego też wybierałam dobre liceum, takie które przygotowało mnie świetnie do matury. Te Vizja Okopowa to świetne miejsce i to nie tylko jeżeli chodzi o naukę ponadgimnazjalną, również mają tu przedszkole i szkołę podstawową, przemyślcie sobie to.
Mośka

Re: szkoła policealna

Post autor: Mośka »

Ja polecam kurs seo jest on w ofercie na stronie https://coderslab.pl/pl/specjalista-seo to bardzo popularna metoda reklamy w sieci. Teraz reklama to podstawa dlatego zachęcam by zapoznać się z tymi kursami i szkoleniami.
proooovdeed

Re: szkoła policealna

Post autor: proooovdeed »

Jeśli Wam powiem, że ciekawi mnie, jak powinna wyglądać taka zdrowa i pamiętna automotywacja czyli jak motywować siebie same , to co mi poradzicie? Na razie w Human Skills widziałam konkretne szkolenia na ten temat, może się tym zajmę?
Petit

Re: szkoła policealna

Post autor: Petit »

Na pewno warto poznać wszelkie inne kierunki, które mogą być dla nas ciekawe i rozwijające. Może studia licencjackie Wałbrzych na uczelni https://www.ans.edu.pl/ byłyby całkiem ciekawym rozwiązaniem w tym kierunku? Na pewno polecam poznać ich ofertę i zobaczyć co jeszcze ciekawego mają, również wśród kierunków zaocznych.
Molicka

Re: szkoła policealna

Post autor: Molicka »

Jeśli szkoła policealna, to może https://www.collegium.com.pl/ ? Szkoła oferuje różnorodne ścieżki specjalizacji, które pozwalają studentom pogłębić swoją wiedzę i umiejętności w wybranym obszarze medycyny.
wołek

Re: szkoła policealna

Post autor: wołek »

Jeśli chcecie podjąć naukę na studiach zaocznych lub dziennych, to na stronie tej uczelni ult.edu.pl bezproblemowo znajdziecie wiele kierunków pierwszego i drugiego stopnia. Znajdziecie tam wiele różnorakich fakultetów.
ODPOWIEDZ