szkoła policealna

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Sigitś3009

szkoła policealna

Post autor: Sigitś3009 »

Cześć, nie wiecie, która szuka robi rekrutacje na semestr letni? Na stronie https://wseh.pl/pl/aktualnosci/rekrutac ... 021.html-0 znajdziecie szkołę, do której możecie zapisywać się już teraz. Co o niej sądzicie? Warto zwrócić na nią uwage?
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: szkoła policealna

Post autor: Daleka »

Moim zdaniem warto się również dodatkowo zapisać do jakieś szkoły językowej na kurs jakiegoś języka. Ja na przykład zapisałam się na kurs rosyjskiego w szkole ProfiLingua. Z jej ofertą w tym zakresie możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/rosyjski, polecam ;)
kinguś

Re: szkoła policealna

Post autor: kinguś »

Studia? Najczęściej chyba właśnie po liceum wybiera się dobre studia, interesujący was kierunek. Po to w sumie idzie się na studia żeby zdać maturę, a matura przydaje się wyłącznie do rekrutacji na studia;) Ja dlatego też wybierałam dobre liceum, takie które przygotowało mnie świetnie do matury. Te Vizja Okopowa to świetne miejsce i to nie tylko jeżeli chodzi o naukę ponadgimnazjalną, również mają tu przedszkole i szkołę podstawową, przemyślcie sobie to.
ODPOWIEDZ