szkolenia

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Daruś82

szkolenia

Post autor: Daruś82 »

Witam, zastanawiacie się czy warto się szkolić? Według mnie szkolenia mogą nam się zawsze przydać. Przed szkoleniem zwróćcie uwagę na coś takiego jak mentoring. Dzięki mentoringowi możecie odkryć nowe umiejętności oraz rozwijać odkryte ale zaniedbane umiejętności. Co sądzicie o tym?
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: szkolenia

Post autor: Daleka »

A skoro już mowa o szkoleniach, to czy ktoś z Was przeszedł może specjalny kurs elektryczny, po którym uzyskał uprawnienia SEP G1? Ja ostatnio widziałam ofertę takiego kursu na stronie internetowej https://kurs-elektryka.pl/. Czy Waszym zdaniem jest ona atrakcyjna?
Awatar użytkownika
nois35
Posty: 340
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:22

Re: szkolenia

Post autor: nois35 »

Poszerzanie swoich możliwości i rozwój w obszarach, który najmocniej spełnia te oczekiwania to ważna kwestia. Dlatego też kurs zawodowy Warszawa jest opcją, która pozwoli na uzyskanie coraz lepszych efektów, a także pozostawienie dalszych działań na najwyższym poziomie. Jeśli szukasz zatem rozwiązań dobranych do siebie, zachęcam do zajrzenia na stronę http://www.wce.pl/kwalifikacyjne-kursy-zawodowe-kkz gdzie znajdziesz wiele propozycji.
Kubuś23

Re: szkolenia

Post autor: Kubuś23 »

Szkolić się warto, ponieważ niemal każdego rodzaju szkolenia rozwija jakieś nowe umiejętności i tym samym pomaga na rynku pracy. Jeśli szukacie czegoś co jest bardzo cenione na rynku pracy to według mnie warto rzucić okiem na szkolenia z zakresu IT np. szkolenia sysops.
TenDobrómir

Re: szkolenia

Post autor: TenDobrómir »

A jakie jest Wasz zdanie na temat prowadzenia szkoleń online? Moim zdaniem ma to bardzo duży sens, bo może trafić do większej grupy odbiorców. Jeżeli chodzi o mnie to sam niedawno widziałem ciekawą ofertę Organizacja webinarów i szkoleń online. Myślę, że warto się nad tym zastanowić :)
cęwka

Re: szkolenia

Post autor: cęwka »

a może kogoś z Was interesuje teraz profesjonalna nauka języka niemieckiego ? Jeśli szukacie dobrej szkoły to warto zerknąć na ofertę Structura https://structura.pl/. Indywidualne podejście do ucznia, przystępne ceny kursów, możliwość nauki indywidualnej lub w grupach. zajęcia odbywają się i stacjonarnie i on-line.

in vitro debata
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 328
Rejestracja: 19 lip 2019, 8:49

Re: szkolenia

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam,co sądzicie o tym,by zainwestować w szkolenia i samorozwoj? Zalezy mi,by przez wakacje,czyli miesiące letnie rozwinąć się w kierunku przyszłej pracy. Co sądzicie o tym https://leadership-center.pl/blog/zarza ... rojektami/ ? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat.
Sławomir

Re: szkolenia

Post autor: Sławomir »

Zdobycie uprawień budowlanych to był jeden z moich głównych celów w życiu, dlatego skorzystałem ze strony https://uprawnienia-budowlane.pl , gdzie znajdziecie mnóstwo różnych materiałów do nauki przed egzaminem na uprawnienia budowlane. Podczas egzaminy większość pytań powtórzyła sie z tymi, z których sie przygotowywałem.
ODPOWIEDZ