szkolenia

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Kacperuś19

szkolenia

Post autor: Kacperuś19 »

Witam, nie wiesz jakie szkolenie wybrać? Jeśli chodzi o szkolenia to trzeba wybrać takie, które czegoś nas nauczy i takie, które przyda nam się w przyszłosci. Myśle, że szkolenia dla straży są bardzo ważne, ponieważ powinni wiedzieć jak zachować sie w różnych sytuacjach. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Zdzisiek78Ś

Re: szkolenia

Post autor: Zdzisiek78Ś »

Chcąc się rozwijać, awansować i piąć po szczeblach kariery musimy inwestować w swój rozwój. Takie szkolenia jak te https://leadership-center.pl/scrummaster/ pozwalają na zdobycie nowych doświadczeń dzięki aktywnemu udziałowi w kursie. To 2 dni bardzo intensywnych zajęć.
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: szkolenia

Post autor: Daleka »

A do jakich szkoleń macie dostęp w Waszych firmach? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://lingteam.pl/angielski-dla-firm-wroclaw, że na przykład jeśli chodzi o angielski dla firm Wrocław, to szkoła językowa Ling Team takie kursy organizuje. Wydaje mi się, że taki kurs angielskiego dla pracowników to świetny pomysł, pozwalający podnieść ich kompetencje. A Wy co o tym myślicie?
Sławomir

Re: szkolenia

Post autor: Sławomir »

Chciałem wstąpić do policji, jednak miałem mały problem z testami z wiedzy, dlatego zacząłem przeszukiwac internet w poszukiwaniu informacji oraz porad. Znajomy polecił mi stronę https://www.rekrutacja-do-policji.pl/te ... do-policji , gdzie znalazłem opracowania do pytań przygotowanych przez WSPol.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 269
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:33

Re: szkolenia

Post autor: kasiakowa06 »

Sławomir pisze: ↑28 wrz 2021, 9:40 Chciałem wstąpić do policji, jednak miałem mały problem z testami z wiedzy, dlatego zacząłem przeszukiwac internet w poszukiwaniu informacji oraz porad. Znajomy polecił mi stronę rekrutacja-do-policji.pl/test-wiedzy-do-policji , gdzie znalazłem opracowania do pytań przygotowanych przez WSPol.
A ja postawiłam na szkolenia w https://www.fizjosystem-szkolenia.pl/hv ... zwigniowe/ ponieważ chce być najlepszą fizjoterapeutką w moim mieście :)

Obrazek
Robuś

Re: szkolenia

Post autor: Robuś »

Od kilku miesięcy jestem zafascynowany dronami. Dlatego postanowiłem wziąć udział w szkoleniu https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/ . Przyda się tym bardziej, że niedługo w pracy będziemy mieli taki sprzęt do dyspozycji. Już nie mogę się doczekać wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce.
Wiewiór

Re: szkolenia

Post autor: Wiewiór »

Moim zdaniem na każdym etapie naszej ścieżki zawodowej warto postawić na samorozwój i udział w szkoleniach. Umiejętność mierzenia doświadczenia użytkowników i realizacji swoich celów biznesowych to podstawa wiedzy. Zatem szkolenie https://uxupgrade.pl/szkolenia/analityka-w-ux nauczy nas identyfikować i niwelować ograniczenia naszego produktu.

cocomo kraków floriańska
Żaneta

Re: szkolenia

Post autor: Żaneta »

Z pewnością w obecnych czasach mamy wiele możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji . Zaczynając od najniższego szczebla po kierownicze czy managerskie kompetencje. Osobiście jestem bardzo zainteresowana szkoleniem https://leadership-center.pl/scrummaster/ . Zadaniem Scrum Mastera jest więc doprowadzenie do takiej sytuacji, w które zespół scrumowy rozumie dlaczego i w jakim celu realizuje konkretne działania. Właśnie takiej wiedzy potrzebuję do efektywnej współpracy z zespołem.
Żaneta

Re: szkolenia

Post autor: Żaneta »

Rzeczywiście dziś dostęp do szkoleń, kursów, warsztatów jest praktycznie nieograniczony. Nawet pandemia w tej kwestii niewiele zmieniła. Może jedynie sprawiła, że mamy większe możliwości udziału w takich wydarzeniach online. Zdalne szkolenia nie są już żadną nowością. Co raz więcej firm i osób prywatnie z nich korzysta. A takie kursy pozwalają nam podnieść swoje kwalifikacje, pogłębić wiedzę, a czasami nawet zmienić branżę. Tak jest w przypadku szkolenia https://uxupgrade.pl/szkolenia/ux-upgrade-bootcamp
Awatar użytkownika
junda
Posty: 173
Rejestracja: 19 gru 2019, 20:38

Re: szkolenia

Post autor: junda »

Oferta szkoleń z zakresu BHP, przygotowana przez https://www.ekofit.pl/ na pewno was zainteresuje. Koniecznie zajrzyjcie na podaną wyżej stronę - to tam znajdziecie wszystkie informacje.
Przemko9

Re: szkolenia

Post autor: Przemko9 »

Potrzebne Ci kursy zawodowe i rozwojowe? Na pewno wiele jest miejsc, które takowe organizują, warto zatem pomyśleć o tym, na jaką propozycję postawić i czego się spodziewać w tym aspekcie. Polecam skorzystać z bogatej oferty https://trenerzy.pl/szkolenia-dla-menedzerow-produkcji/ gdzie znajdziesz takie kursy jak kurs brygadzisty.
ontek

Re: szkolenia

Post autor: ontek »

Dobrym pomysłem jest sprawdzenie kurs adr warszawa jeśli szukamy szkolenia. Wg mnie ADR to umowa międzynarodowego przewozu drogowego towarów niebezpiecznych i bez wątpienia jest to wymóg prawny dla każdego, kto przewozi substancje niebezpieczne.
Grini

Re: szkolenia

Post autor: Grini »

Obecnie szkolenia są bardzo popularne, coraz więcej firm zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest szkolenie swoich pracowników. Szkolenia mają ogromny wpływ na pracę ludzi a co za tym idzie funkcjonowanie firmy . Wybierając bhp szkolenie Warszawa http://www.bhpdlaciebie.eu/ mamy pewność co do ich jakości. Warto sprawdzić ofertę
Awatar użytkownika
kwiatushek06
Posty: 134
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:04

Re: szkolenia

Post autor: kwiatushek06 »

Jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to myślę że warto również zwrócić uwagę na ofertę tej firmy https://www.humanskills.pl/szkolenia_ot ... dzorczych/. Z tego co wiem, to oferują profesjonalne szkolenia dla firm, z których aż żal nie skorzystać. To świetni specjaliści, z ogromnym doświadczeniem w tej branży.
saras

Re: szkolenia

Post autor: saras »

Poznajcie najnowsze strategie i techniki skutecznej sprzedaży dzięki https://arkadiuszbednarski.pl/. Zdobądź umiejętności pozwalające zwiększyć zadowolenie klientów, budować zaufanie i zamykać więcej transakcji. Zdobądź doświadczenie i wiedzę, których potrzebujesz, aby odnieść sukces w sprzedaży.
Zdziś

Re: szkolenia

Post autor: Zdziś »

Proces adaptacji nowych pracowników może być wyzwaniem, szczególnie w dużych organizacjach z rozbudowanymi strukturami. Dzięki platformom takim jak https://gamfi.com/pl/ możliwe jest stworzenie spersonalizowanych ścieżek wdrożeniowych, które ułatwiają zrozumienie wewnętrznych procesów i szybką adaptację do nowego środowiska pracy.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 76
Rejestracja: 13 mar 2019, 19:28

Re: szkolenia

Post autor: kasiunia »

Dobre szkolenia nigdy nie są złe ale w biznesie szkolenia mają swoją szczególna wagę. Czy słyszeliście o kimś takim jak mentor w biznesie .Mentor to osoba wspierająca Cię swoim doświadczeniem i wiedzą w realizacji wcześniej postawionych sobie celów. Pamiętajmy też ,że mentoring to nie jest coaching. Są do siebie o tyle podobne, że oba procesy są związane z rozwojem osobistym.
jacenty

Re: szkolenia

Post autor: jacenty »

Jeśli szukasz rekomendacji dotyczącej trenera biznesowego lub mówcy motywacyjnego, Iwona Firmanty z https://iwonafirmanty.pl/power-speech/ jest doskonałym wyborem. Cieszy się dobrą opinią, a jej usługi przyczynią się do skutecznego rozwoju przedsiębiorstwa.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 52
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:00

Re: szkolenia

Post autor: foxi »

Poznajcie techniki radzenia sobie ze stresem szkolenie w pracy. Temat stresu w pracy nie jest chyba nikomu obcy. Jedne osoby stresują się mniej inne bardziej. Warto więc poznać sposoby na radzenie sobie ze stresem. To z pewnością pomoże nam w życiu zawodowym.
vrotkaa

Re: szkolenia

Post autor: vrotkaa »

Na rynku dostępne są najróżniejsze szkolenia, także wszystko zależy co was interesuje... Jak chodzi o mnie, to chcę zapisać się na szkolenia onboardingowe, które znalazłam u firmy Kompetea. Doskonale przygotowują z samodzielnego projektowania procesów adaptacji pracowników w organizacji.
Benek

Re: szkolenia

Post autor: Benek »

Regularne warsztaty ze sprzedaży są kluczowe dla utrzymania wysokiego poziomu kompetencji zespołu sprzedażowego. Dzięki nim pracownicy mogą na bieżąco aktualizować swoją wiedzę i umiejętności, co przekłada się na lepsze wyniki sprzedażowe. Inwestowanie w rozwój pracowników to krok w stronę długoterminowego sukcesu firmy.
Gargamel

Re: szkolenia

Post autor: Gargamel »

W celu wsparcia rozwoju osobistego pracowników, nasza firma oferuje kursy z zakresu zarządzania stresem i dbania o dobre samopoczucie. Te warsztaty uczą, jak radzić sobie z presją i utrzymywać zdrowie psychiczne. Pełna oferta kursów jest dostępna tutaj https://4grow.pl/ co pomaga budować zespoły wysoko wydajne i szczęśliwe.
Szymi8

Re: szkolenia

Post autor: Szymi8 »

Rozwój zawodowy to klucz do sukcesu w każdej branży. Kurs trenera to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zdobyć nowe umiejętności i podnieść swoje kwalifikacje. Profesjonalne szkolenia oferują praktyczną wiedzę i narzędzia, które są niezbędne w pracy trenera. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://trenerzy.pl/szkolenia-dla-trene ... netrznych/
ODPOWIEDZ