usg piersi

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
podróż

usg piersi

Post autor: podróż »

Witam,

Może któraś z Pań może polecić mi dobry gabinet, w którym wykonywane jest usg piersi, najlepiej przez onkologa. Szukam gabinetu prywatnego, z nieodległymi terminami gdyż zależy mi na czasie. Lokalizacja - Warszawa i okolice

Serdecznie dziękuję
różdżka

Re: usg piersi

Post autor: różdżka »

Proponuję wizytę w warszawskiej klinice https://multimed.pl/ . Usg piersi kosztuje u nich 170 zł. Najlepiej jednak, by było ono wykonane w pierwszej połowie cyklu, przed owulacją - tkanki są wtedy najlepiej widoczne, przez co wynik badania USG jest najbardziej wiarygodny. Myślę, że będziesz zadowolona z tej kliniki – mają super lekarzy i profesjonalny personel.
klaudiaomnielańczuk

Re: usg piersi

Post autor: klaudiaomnielańczuk »

W Białymstoku znajduje się profesjonalna klinka gdzie wykonuje się usg piersi: https://www.cmryska.pl/usg-w-bialymstoku/. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że są tam sami profesjonaliści i jestem pewna, że ci pomogą. Była tam też moja koleżanka i twierdziła, że wszystko ok.
kłódka

Re: usg piersi

Post autor: kłódka »

Ja kilka dni temu wykonałam usg piersi w świetnej przychodni Multimed w Warszawie: https://multimed.pl/ . Zresztą @różdżka też poleca. To nowoczesne, doskonale wyposażone i czyste centrum medyczne. Ja też jestem zadowolona z usług tej placówki. Godni polecenia i pewni lekarze.
ODPOWIEDZ