Winda dla niepełnosprawnych

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 21
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:36

Winda dla niepełnosprawnych

Post autor: lila87 »

Jak według was sprawdzają się w blokach windy dla niepełnosprawnych? Są takie czy coraz mniej zwraca się uwagę na takie osoby? Czytałam ciekawy artykuł na http://www.likwidacja-barier.pl/2015/02 ... rawnych-ce i przyznam, że jest tak wiele ciekawych rozwiązań, o których nawet nie wiedziałam.
Awatar użytkownika
annawu
Posty: 23
Rejestracja: 06 lip 2020, 12:18

Re: Winda dla niepełnosprawnych

Post autor: annawu »

Moim zdaniem windy i infrastruktura przystosowana dla osób niepełnosprawnych to absolutna podstawa w każdym obecnie powstającym projekcie. Jako członek spółdzielni jestem w stałym kontakcie z firmą https://dolpoldzwig.pl/ serwisującą windy i to nie tylko ze względu na komfort mieszkańców, ale przede wszystkim bezpieczeństwo.
huberćik

Re: Winda dla niepełnosprawnych

Post autor: huberćik »

Winda dla niepełnosprawnych powinna być zawsze wolniejsza i z większymi drzwiami. Najlepiej temat doboru wind pozostawić specjalistą. W Warszawie znajduje się producent wind, który ma chyba wszystkie rodzaje dźwigów w swojej ofercie. Odezwij się do nich a na pewno pomogą w doborze. Sam zamawiałem u nich windę towarową, i bardzo fajnie to wyszło.
ODPOWIEDZ