Windykacja

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
ewelka9090
Posty: 157
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:15

Windykacja

Post autor: ewelka9090 »

Zastanawiam się, czy na jakimś etapie windykacji będzie mi w stanie pomóc kancelaria https://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ ? Może korzystaliście już z ich usług w sprawach ochrony majątku? Zastanawiam się, co może być dla mnie najlepsze i z czego najbardziej warto sobie skorzystać.
Awatar użytkownika
Antek76
Posty: 114
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:28

Re: Windykacja

Post autor: Antek76 »

Cóż, różne sytuacje chodzą po ludziach. Jeśli spotkała Was windykacja, to najważniejszą rzeczą jest nie unikanie problemu, tylko racjonalne podejście do tej sytuacji. Warto zajrzeć do https://www.straetus.pl/o-nas-straetus/ i tam dowiedzieć się, jak możecie sobie poradzić w tej sytuacji. Nie warto z tym dłużej zwlekać.
Awatar użytkownika
celinaa
Posty: 195
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:58

Re: Windykacja

Post autor: celinaa »

Koniecznie sprawdzicie sobie tutaj https://www.system3000.pl/cennik/ koszty korzystania z platformy System3000 . Służy ona do windykacji. Dzięki niej można profesjonalnie dochodzić swoich należności. Nie od dziś wiadomo, że nie jest to proste, ale odpowiednie narzędzia potrafią zmusić dłużnika do oddania należności.
olga55

Re: Windykacja

Post autor: olga55 »

Czasem windykacja po prostu nam się należy, to znaczy, że jesteśmy winni, mamy z czego spłacać i powinniśmy w tym względzie działać. Ogólnie jednak czasem trzeba spisać sprzeciw od nakazu zapłaty wzór 2020 w sieci można otrzymać. Dzieje się tak, kiedy windykacja jest niewłaściwa.
Awatar użytkownika
Marti
Posty: 78
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:39

Re: Windykacja

Post autor: Marti »

Nie chce osądzać, wiem że sytuacja są różne... Na pewno w przypadku długów warto skonsultować się z prawnikiem. Zobaczcie sobie tu może firmę http://sterrn.pl Świadczą tu tego typu usługi prawne.
Łukasz

Re: Windykacja

Post autor: Łukasz »

Jeśli masz problem z dłużnikiem, który w ogóle nie wykazuje chęci do spłaty długu, to na pewno warto się udać z tym do komornika, który odzyska w jak najszybszym tempie Twoje pieniądze. W Gdańsku na pewno możesz zajrzeć do komornika http://komornikgdansk-michalski.pl/.
Awatar użytkownika
Xenon
Posty: 64
Rejestracja: 19 cze 2020, 13:30

Re: Windykacja

Post autor: Xenon »

Jeśli prowadzicie biznes i macie problem z odzyskaniem swoich pieniędzy to warto korzystać z pomocy prawdziwych specjalistów. Na stronie https://www.icg-group.com/ można znaleźć kontakt do firmy, która zajmuje się odzyskiwaniem należności w skuteczny i szybki sposób.
Miroslawęk8241

Re: Windykacja

Post autor: Miroslawęk8241 »

Trzeba przyznać, że windykacja wcale nie jest taka prosta i samemu raczej nie damy rady. Moim zdaniem najlepiej będzie skorzystać z pomocy jakiejś sprawdzonej firmy windykacyjnej jak https://www.saf.com.pl/sektor-finansowy ... -terenowa/. To na pewno Wam pomoże :)
Janeczęk9491

Re: Windykacja

Post autor: Janeczęk9491 »

Moim zdaniem taka windykacja to powinna być już ostateczności i zdecydowanie lepiej byłoby po prostu porozmawiać z naszym dłużnikiem i jeżeli przez dłuższy czas będzie się uchylał od spłaty to wtedy udać się do takiej firmy, ewentualnie do jakiegoś dobrego prawnika.
ODPOWIEDZ