Wrocławskie siłownie

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
wilczeg
Posty: 26
Rejestracja: 13 mar 2020, 0:09

Wrocławskie siłownie

Post autor: wilczeg »

Hejka! Wrocławianie, doradźcie mi proszę...wstyd trochę, bo mieszkam we Wrocławiu już pd 5 lat, a nie bardzo wiem gdzie można u nas potrenować efektywnie i w dobrej atmosferze. Skupiłem się na pracy, urządzaniu mieszkania i zarzuciłem sport:( Jestem pewien, że we Wrocławiu mamy jakieś dobre siłownie, na pewno nie jedną...może City Fit to dobry wybór? Na stronkę https://cityfit.pl/kluby/wroclaw-stare-miasto/ ostatnio trafiłem i od razu rzuciło mi się w oczy to, że klub czynny jest przez całą dobę. Przeglądałem też propozycje zajęć grupowych i znalazłem tu kilka, które mnie zainteresowały. Mile zaskoczyła mnie też cena karnetu.
Awatar użytkownika
sara499
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2020, 19:26

Re: Wrocławskie siłownie

Post autor: sara499 »

Mieszkam we Wrocławiu i kilka miesięcy temu zaczęłam ćwiczyć i odchudzać się. Ja akurat skorzystałam z oferty treningu personalnego: http://wswietnejformie.pl/trening-personalny-wroclaw/. Jestem zadowolona z efektów, bo moja figura wygląda już znacznie lepiej, a treningi nie są nudne.
Awatar użytkownika
reecemacejkovic
Posty: 11
Rejestracja: 09 kwie 2020, 9:41

Re: Wrocławskie siłownie

Post autor: reecemacejkovic »

Siłownia jest bardzo interesującym miejscem.

mięta pieprzowa w doniczce
Awatar użytkownika
ewelka9090
Posty: 157
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:15

Re: Wrocławskie siłownie

Post autor: ewelka9090 »

Ogólnie bardzo fajnym pomysłem jest otworzenie własnej siłowni, tylko trzeba zrobić dobrą reklamę i zaopatrzyć ją w odpowiednie sprzęty. Świetnych sprzętów możecie szukać sobie np. na stronie https://specialfitness.pl/55-suwnice-smitha gdybyście byli zainteresowani. Ja osobiście też rozglądam się za czymś interesującym.
Awatar użytkownika
Tymotek_GraD
Posty: 4
Rejestracja: 17 lip 2020, 13:47

Re: Wrocławskie siłownie

Post autor: Tymotek_GraD »

Ja chyba bałbym się jeszcze iść na siłownię.
Awatar użytkownika
Zenusiek3952
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2020, 15:15

Re: Wrocławskie siłownie

Post autor: Zenusiek3952 »

A czego tutaj się bać? Moim zdaniem każda siłownia jest dobrze dezynfekowana po każdym użyciu. Wiem jak to wygląda, bo moja kuzynka tam pracuje...

____
http://h-dclub.pl/
Awatar użytkownika
annawu
Posty: 23
Rejestracja: 06 lip 2020, 12:18

Re: Wrocławskie siłownie

Post autor: annawu »

We Wrocku już normalnie wszystkie siłownie działają? Nie ma za dużych tłumów teraz?
Awatar użytkownika
kwiatushek06
Posty: 131
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:04

Re: Wrocławskie siłownie

Post autor: kwiatushek06 »

Myślę, iż świetną ofertę ma firma znajdująca się pod tym linkiem: Urządzenia siłowni dla dzieci - mają silownie dla dzieci jak i dla dorosłych i to wszystko w plenerze. Fantastyczna oferta, zajrzyjcie sobie.
Ruńka

Re: Wrocławskie siłownie

Post autor: Ruńka »

Prowadząc treningi i ćwicząc na siłowni żeby uzyskać szybciej pożądane efekty często stosuje się różnego rodzaju suplementy wspoamgające. Czytałam ostatnio o aminokwasach i o tym czy bcaa działa - https://swiatsupli.pl/blog/czy-bcaa-dziala/ i myślę, że to bardzo ciekawe zagadnienie. W ten sposób można znacznie skrócić swoją drogę po wymarzoną sylwetkę.
Łukasz20

Re: Wrocławskie siłownie

Post autor: Łukasz20 »

Od marca podjąłem najlepszą decyzję. Zamiast płacić za karnet, postanowiłem przeznaczać to na sprzęt. Już skomponowałem prawie całą siłownię i jestem bardzo zadowolony, tym bardziej że obecnie wszystko jest pozamykane. Jeśli interesuje Cię skąd kupiłem sprzęt to polecam sklep https://kelton.pl/
rełka

Re: Wrocławskie siłownie

Post autor: rełka »

Teraz niestety jest ogromny problem z siłowniami, często są zamykane i nie ma do nich dostępu. Dlatego uważam, że warto w domu przeznaczyć trochę miejsca na takie sprzęty do ćwiczeń https://life-fitness.pl/ . Nie musi być przecież tego wcale dużo, coś do cardio i coś do treningu siłowego
Staś56

Re: Wrocławskie siłownie

Post autor: Staś56 »

Zenusiek3952 pisze: ↑17 lip 2020, 15:16 A czego tutaj się bać? Moim zdaniem każda siłownia jest dobrze dezynfekowana po każdym użyciu. Wiem jak to wygląda, bo moja kuzynka tam pracuje...

No oczywiście, że każda siłownia jest dobra. Nie ma sensu szukać nie wiadomo jakiej.
_____
siłownia rzeszów
ODPOWIEDZ