Wybór kierunku studiów

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
nois35
Posty: 340
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:22

Wybór kierunku studiów

Post autor: nois35 »

Każdy młody człowiek, który staje przed wyborem swoich studiów może mieć dylemat, co tak właściwie byłoby w zakresie moich zainteresowań lub działań/pasji? Jeśli ustalisz co warto a co nie warto brać pod uwagę, zastanów się nad najważniejszym aspektem - kierunkiem. Możliwe, że studia dziennikarstwo Warszawa na https://wwsh.edu.pl/specjalnosci/dzienn ... elewizyjne będą doskonałym pomysłem, jeśli czujesz to i chcesz się w tym odnajdywać.
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Wybór kierunku studiów

Post autor: Daleka »

A czy ktoś z Was studiuje może zarządzanie zasobami ludzkimi? Ja widziałam ostatnio ofertę kursu z tego zakresu na stronie internetowej http://kursy-edu.net.pl/kurs-zarzadzani ... -ludzkimi/. Co o nim sądzicie? Czy program tego szkolenia jest Waszym zdaniem ciekawy? Warto się na nie zapisać?
Awatar użytkownika
Tereska087
Posty: 84
Rejestracja: 19 wrz 2019, 21:15

Re: Wybór kierunku studiów

Post autor: Tereska087 »

Studia to jedno, ale żeby naprawdę utrzymać wysoką pozycję na rynku i być konkurencyjnym na rynku pracy trzeba nawet po studiach cały czas się dokształcać. W tym celu warto od czasu do czasu jechać na jakieś fachowe szkolenie branżowe - https://www.movuto.pl/zoga-gdansk żeby być na bieżąco z nowinkami i powiększać swój zakres umiejętności. Wtedy na pewno zawsze znajdziecie dobrze płatną pracę.
Awatar użytkownika
Studyjna
Posty: 2
Rejestracja: 04 wrz 2020, 11:31

Re: Wybór kierunku studiów

Post autor: Studyjna »

Wiele zależy od Twoich zainteresowań :) Ja ukończyłam licencjata z zarządzania :) jednak czuje niedosyt :) stwierdziłam, że wybiorę na uczelni WSZIB studia podyplomowe w Krakowie - takie było moje marzenie od dawna - żeby zamieszkać choć chwilowo w tym mieście :) będę studiować razem z siostrą więc będzie mi raźniej!
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 40
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:00

Re: Wybór kierunku studiów

Post autor: foxi »

Wielu młodych ludzi wybierając kierunek studiów kieruje się łatwością znalezienia pracy w przyszłej profesji. Czy to dobrze? - oczywiście ,że tak. Weźmy na przykład takie studia bankowe, uważam ,że oprócz możliwości pracy w banku, można znaleźć pracę w wielu innych pokrewnych branżach. Tak więc są to dobre studia.
Bądzina

Re: Wybór kierunku studiów

Post autor: Bądzina »

Przede wszystkim takie, które zapewnią nam pracę w zawodzie, który będzie naszą pasją. Uważam, że warto dobrze się rozejrzeć przed podjęciem studiów i sprawdzić atrakcyjność ofert uczelni. Moim zdaniem https://www.ssw-sopot.pl/architektura-krajobrazu/ ma bardzo wiele do zaoferowania swoim studentom.
ODPOWIEDZ