wyposażenie szkół

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
JolantyŚ2883

wyposażenie szkół

Post autor: JolantyŚ2883 »

Cześć, zastanawiacie się skąd można kupić wyposażenie do przedszkoli? Rzućcie okiem na https://mojebambino.pl/4115-piasek-kinetyczny Znajdziecie tam bardzo duży wybór zabawek, między innymi piasek kinetyczny. Skąd do tej pory kupowaliście takie rzeczy?

beninca to go2wp
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: wyposażenie szkół

Post autor: Daleka »

W każdej szkole oczywiście przydadzą się jakieś solidne tablice do pisania. Ja ostatnio trafiłam na stronie https://tablice-magnetyczne.com/tablice ... zarne.html na ofertę takich właśnie szkolnych, czarnych tablic kredowych, które są cały czas chętnie wykorzystywane w tego typu placówkach ;) Polecam się tam rozejrzeć, jeśli szukacie takiego wyposażenia ;)

kabel optyczny audio wikipedia
Andrzejęk9134

Re: wyposażenie szkół

Post autor: Andrzejęk9134 »

Myślę, że teraz kiedy szkoły puste stoją to zdecydowanie jest dobry czas na to, żeby na przykład zrobić tam jakiś remont albo właśnie pokupować jakieś nowe materiały. Dobrym pomysłem są jakieś tablice interaktywne, mapy itp. Co o tym sądzicie? Ja uważam, że to świetny sposób.
ODPOWIEDZ