Wysyłka paczek za granicę

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
mirabela
Posty: 111
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:16

Wysyłka paczek za granicę

Post autor: mirabela »

Od kiedy mam w firmie wiele zleceń na zagranicę to muszę wysyłać towar do Irlandii, Hiszpanii i Niemiec. Jeszcze nie nawiązałam stałej współpracy z kurierem, bo dopiero rozglądam się, za najbardziej rzetelnym. Zależy mi, aby podpisać umowę z taką firmą, której zaufało już wielu klientów i dłuższy czas z powodzeniem istnieje na rynku. Może taką znacie?
Awatar użytkownika
mozaika
Posty: 86
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:41

Re: Wysyłka paczek za granicę

Post autor: mozaika »

Najlepszą taką firmą jest Speedpack https://www.speedpack.com.pl/. Z tego co się orientuję firma ta przetransportuje wszelkiego rodzaju paczki za granice nawet te o większych gabarytach. A poza tym czytałam,że maja bardzo fajny program punktowy . Za każdą paczkę o określonej kwocie dostajesz punkt. Zdobyte punkty wymieniane są na rabaty przy składanych przez klientów zamówieniach. A skoro masz firmę to z pewnością taki program pozwoli Ci małe co nieco zaoszczędzić
Awatar użytkownika
FelippO
Posty: 5
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:14

Re: Wysyłka paczek za granicę

Post autor: FelippO »

Forumowicze korzystają z tego typu rzeczy. Przyda się to jak najbardziej
Ja wiem, że istnieje tylko jedna prawdziwa moc warta posiadania. To moc, która nie pozwala brać, lecz dawać.
Awatar użytkownika
Henryko
Posty: 26
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:17

Re: Wysyłka paczek za granicę

Post autor: Henryko »

O tym programie punktowym Speedpak , to coś niecoś wiem, bo moja przyjaciółka ciągle wysyła przez nich paczki za granicę. Widzę, że firma jest popularna i chyba warto z nimi nawiązać dłuższą współpracę. A właśnie się zastanawiałam, nad spedytorem, który zająłby się moim firmowym towarem. Mam sporo klientów w Irlandii, którzy czekają na przesyłki.
Awatar użytkownika
alohha
Posty: 26
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:44

Re: Wysyłka paczek za granicę

Post autor: alohha »

Ze względu na mój charakter pracy bardzo często wysyłam paczki również do Niemiec i Irlandii . Dlatego też poszukiwałam takiej firmy spedycyjnej, która świadczy takie usługi i w której mogę ubezpieczyć daną paczkę. Wtedy trafiłam na SpeedPack i zaufałam im. Jest to firma z długoletnim doświadczeniem i poważnie podchodząca do swoich obowiązków. Szkoda,że tak mało firm kurierskich nie podchodzi do tego jak ta
ODPOWIEDZ