Wywoływanie zdjęć

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
rolmi_m
Posty: 2
Rejestracja: 29 cze 2020, 9:56

Wywoływanie zdjęć

Post autor: rolmi_m »

Czy ktoś z Was wywołuje zdjęcia z podróży w formie fotoksiążki? Właśnie się zastanawiam czy nie przerzucić się na takie gotowe albumy zamiast wywoływania odbitek. Macie w tym temacie jakieś doświadczenie? Gdzie polecacie robić, gdzie odradzacie? Znalazłam ofertę CEWE gdzie drukują na papierze fotograficznym - więc jakość powinna być dobra. Czy ktoś tam robił? Będę wdzięczna za Wasze opinie.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 71
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:38

Re: Wywoływanie zdjęć

Post autor: kozi44 »

Jeśli chcecie aby wasze zdjęcia wyglądały na prawdę ciekawie i niepowtarzalnie, polecam wam zajrzeć tutaj https://impresset.pl/ . Na stronie znajdziecie sporo ciekawych filtrów i presetów do obróbki fotografii. Moim zdaniem na prawdę warto jest się tym rozwiązaniem zainteresować
Awatar użytkownika
carter.keven
Posty: 4
Rejestracja: 09 wrz 2020, 13:02
Lokalizacja: Łask

Re: Wywoływanie zdjęć

Post autor: carter.keven »

Zazwyczaj wysyłam zdjęcia do media markt przez sieć i potem je odbieram.
sprtiś

Re: Wywoływanie zdjęć

Post autor: sprtiś »

Wywoływać zdjęcia to ja mam gdzie, bo w studiu fotograficznym. Ale za to ma problem z moim aparatem i musiałam oddać go do naprawy. Dlatego też zastanawiam się nad kupnem aparat fotograficzny używany bo jednak na czas naprawy potrzebuję jakiegoś aparatu. Więc w tym celu przeszukuję jakieś portale ogłoszeniowe
Awatar użytkownika
mirabela
Posty: 111
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:16

Re: Wywoływanie zdjęć

Post autor: mirabela »

Oczywiście, że wywołuję zdjęcia, ponieważ zajmuję się zawodowo fotografowaniem. Niestety w tej chwili muszę oddać mój aparat Canon do naprawy. Znalazłam dobry serwis Quadra Net https://www.quadra-net.pl/dla-biznesu/marki/canon/ , który wykonuje przeglądy zarówno gwarancyjne jak i pogwarancyjne. Może go znacie. Słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii o nich.
Awatar użytkownika
Marti
Posty: 78
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:39

Re: Wywoływanie zdjęć

Post autor: Marti »

I to jest problem dzisiejszych czasów według mnie, nie wywołujemy zdjęć, a później te na cyfrowych i internetowych nośnikach po prostu przepadają, zapominamy o nich. Warto kupić sobie dobry aparat i wywoływać na bieżąco zdjęcia. Ja mam taki zakup w planach. Już na stronie https://www.ceneo.pl/Aparaty_fotograficzne robiłam rozeznanie.
ODPOWIEDZ