zabawki edukacyjne

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 177
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:19

zabawki edukacyjne

Post autor: Bodzio12 »

czy wasze dzieci mają jakieś talenty muzyczne?? Moje dziecko tańczy i śpiewa i chce grać na instrumencie. Myślicie że mam mu takie instrument kupić??
Awatar użytkownika
okeefe.kathryn
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2020, 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: zabawki edukacyjne

Post autor: okeefe.kathryn »

A jakie zabawki będą najlepsze dla dziecka w wieku 7 lat?
Awatar użytkownika
globtroter
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:03

Re: zabawki edukacyjne

Post autor: globtroter »

Zabawki edukacyjne moim zdaniem w ostatnim czasie robią furorę i wcale mnie to nie dziwi. Moje maluchy również dostały układanki edukacyjne https://modino.pl/edukacyjne-ukladanki którymi uwielbiaj się bawić. Jestem zdania, że właśnie takie zabawki są przede wszystkim najlepsze.
Awatar użytkownika
abalistreri
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2020, 10:10
Lokalizacja: Szczecin

Re: zabawki edukacyjne

Post autor: abalistreri »

Takie zabawki są obecnie najlepszym wyborem dla dzieciaków.
Awatar użytkownika
96RU_PERT
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2020, 11:29

Re: zabawki edukacyjne

Post autor: 96RU_PERT »

Myślę, że takie zabawki edukacyjne to bardzo dobry pomysł, żeby Twoje dziecko rozwijało się w prawidłowy sposób, przy tym fajnie się bawiąc :)

___
nowy sącz
Awatar użytkownika
Marti
Posty: 78
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:39

Re: zabawki edukacyjne

Post autor: Marti »

Oczywiście bardzo chętnie kupowane przez rodziców dla swoich dzieci. Ja też kilka takich mam w swoim domu. Co do zakupów zabawek to polecam postawić na sklepy internetowe. Tu oferta od https://haribi.pl powinna super się sprawdzić.
Awatar użytkownika
tiama21
Posty: 36
Rejestracja: 30 lip 2020, 21:14

Re: zabawki edukacyjne

Post autor: tiama21 »

Klocki plus plus tez sa bardzo że tak powiem kreatywną zabawką :) Uwielbiam je z dziećmi układać :) a dzieciaki maja ogromną frajde :)
homa

Re: zabawki edukacyjne

Post autor: homa »

Odkąd pamiętam, to dobre opinie można usłyszeć na temat klocków. Jeżeli nie wiesz jaki zestaw wybrać i z jaką ceną się liczyć, to zajrzyj na stronę zestawy klocków Jest to bez wątpienia najlepsza porównywarka cen klocków w internecie.
tulefta

Re: zabawki edukacyjne

Post autor: tulefta »

Jak myślicie, czy warto kupować dzieciakom mnóstwo plastikowych zabawek, czy jednak coś, co im się naprawdę mocno przyda? Dla mnie to interesujące i powiem Wam, że lepsza będzie hulajnoga dzieci moim zdaniem. Tym chcę się właśnie zajmować, nie ma to tamto.

rzeźby religijne
Gość

Re: zabawki edukacyjne

Post autor: Gość »

Takie zabawki dziecięce także działają na baterie i warto mieć ich zapas na sytuacje, gdy się wyczerpią. Na pewno dziecko będzie chciało od razu je wymienić. Sprawdzają się baterie rayovac https://baterie-hurt.pl/pl/6_baterie-rayovac
i nie tylko do zabawek, ale też do wielu urządzeń domowych okażą się idealne.

millefiori milano
ODPOWIEDZ